Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Telewizory marki JVC powracają na polski rynek

PHILIPS

Telewizory marki JVC powracają na polski rynek

2016-06-28

Telewizory japońskiej marki JVC po kilkunastu latach nieobecności na rynku polskim znów są dostępne w sprzedaży. Dystrybutorem telewizorów JVC w Polsce jest Vestel Poland, polski oddział tureckiego koncernu z branży elektroniki użytkowej, AGD, oświetlenia LED i urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Zestaw urządzeń CombiSet

MIELE

Zestaw urządzeń CombiSet z okapem nablatowym

2016-06-15

Podczas ostatnich targów IFA w Berlinie firma Miele zaprezentowała zestaw urządzeń z wyciągiem nablatowym, płytami indukcyjnymi, a także płytą teppanyaki. Od niedawna niemieckie produkty zobaczyć możemy także w Polsce.

Czytaj więcej...
Okap sufitowy Cirrus Vetro

BEST

Okap sufitowy Cirrus Vetro Luksus w Twojej kuchni

2016-06-02

Model Cirrus Vetro idealnie nadaje się do przestronnych pomieszczeń, w głównej mierze dlatego, że sam ową przestronność zapewnia. Dodajmy, że okapy sufitowe, zwłaszcza klasy premium, to także jakość sama w sobie.

Czytaj więcej...
100 proc. skuteczności –

100 proc. skuteczności – zestaw DWM-31

2016-06-01

Ciekawe rozwiązania i 100-procentowa skuteczność filtracji to oczywistość w wypadku produktów firmy Aquaphor – również i tym razem proponuje coś, co zmieni oblicze domowej filtracji.

Czytaj więcej...
Aqua+ – filtr doskonały.

THOMAS

Aqua+ – filtr doskonały. Odkurzacz z filtrem wodnym Allergy & Family

2016-06-01

Aqua+ to wyjątkowy filtr wodny stosowany w urządzeniach firmy Thomas. Specjalna konstrukcja komory sprawia, że na jej dnie zatrzymywane są wszystkie zanieczyszczenia, dzięki czemu wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze od tego w pomieszczeniu.

Czytaj więcej...
Butelki filtrujące

BRITA

Butelki filtrujące Fill & Go Vital

2016-06-01

Regularne picie wody to podstawa właściwej diety, zdrowego trybu życia, a także dobrego samopoczucia. Dla tych, którzy żyją w biegu i przefiltrowaną wodę chcieliby mieć zawsze przy sobie, firma Brita stworzyła specjalne butelki filtrujące.

Czytaj więcej...
Domowy sposób na szybkie przekąski -

ELDOM

Domowy sposób na szybkie przekąski - gofrownica WA2 kieer

2016-06-01

Gofrownice to jeden z najlepszych sposobów na przygotowanie szybkiej i smacznej przekąski. Firma Eldom proponuje konsumentom produkt wyjątkowy, umożliwiający przygotowanie gofrów w kształcie serca.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny WE8 -

JURA

Ekspres automatyczny WE8 - przyjemność picia kawy w miejscu pracy

2016-06-01

JURA po raz kolejny wyznacza nowe standardy, tym razem w segmencie urządzeń profesjonalnych. W ekspresie WE8 zastosowano bardzo dobrze znany konsumentom Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) oraz Inteligentny system wody (I.W.S).

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket