Artykuły

Słuchawki

SAMSUNG

Słuchawki Galaxy Buds

2019-04-29

Trzy kolory bezprzewodowego dźwięku

Na rynku zadebiutowały Galaxy Buds, czyli najnowsze bezprzewodowe słuchawki marki Samsung. Ten stylowy i wygodny model został dostrojony przez inżynierów AKG, dzięki czemu oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku. Pojemna bateria sprawia, że odtwarzaniem muzyki możemy cieszyć się nawet przez 6 godzin bez potrzeby doładowywania urządzenia.

Czytaj więcej...
Gramofon

CAMBRIDGE AUDIO

Gramofon Alva TT

2019-04-29

Napęd bezpośredni i Bluetooth

Firma Cambridge Audio wprowadziła do oferty wyjątkowy model gramofonu – Alva TT, który oprócz tradycyjnego odtwarzania płyt winylowych pozwala na strumieniowanie muzyki z wykorzystaniem standardu Bluetooth.

Czytaj więcej...
System audio

MARANTZ

System audio Melody X (M-CR612)

2019-04-29

Funkcjonalne stereo

Firma Marantz wprowadziła do swojej oferty funkcjonalne urządzenie, z wykorzystaniem którego można stworzyć funkcjonalny, a do tego świetnie brzmiący system audio, który obsłuży najnowsze standardy odtwarzania dźwięku, a nawet może stać się elementem systemu multiroom.

Czytaj więcej...
Gramofony

DENON

Gramofony DP-400 i DP-450USB

2019-04-01

W błyszczącej czerni lub bieli

W ostatnim kwartale ubiegłego roku firma Denon wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele gramofonów: DP-400 i DP-450USB. Były one dostępne w czarnym kolorze i wykończone na wysoki połysk. Teraz do oferty tego producenta dołączyła również biała wersja kolorystyczna tych urządzeń, również wykorzystująca obudowę o wysokim połysku.

Czytaj więcej...
Słuchawki Beoplay E8

BANG & OLUFSEN

Słuchawki Beoplay E8 i głośnik Beoplay A1

2019-01-28

Bang & Olufsen wprowadził do swojej oferty urządzenia w wersji Light Night Blue. Mowa tutaj o dokanałowych słuchawkach bezprzewodowych Beoplay E8 i również bezprzewodowym głośniku przenośnym Beoplay A1.

Czytaj więcej...
Słuchawki

DENON

Słuchawki AH-D9200

2019-01-28

Hi-end w drewnianym wykończeniu Firma Denon, jeden z czołowych światowych producentów bardzo dobrej jakości komponentów audio, wprowadziła do oferty wyczekiwany przez wielu hi-endowy model słuchawek nausznych – AH-D9200. Łączy on innowacyjne rozwiązania techniczne z klasycznymi materiałami oraz ręcznym wykonaniem.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

POLK AUDIO

Kolumny głośnikowe Signature E

2019-01-03

Polk Audio, wielokrotnie nagradzana i ceniona – zwłaszcza na rynku amerykańskim – marka audio, wprowadziła na rynek serię kolumn głośnikowych Signature E. Powstała ona w oparciu o sukces oryginalnej serii Signature, aby zapewnić mocny dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu.

Czytaj więcej...
Zestawy wieżowe

BLAUPUNKT

Zestawy wieżowe MS50BT i MS70BT

2019-01-03

Nowe mikrowieże firmy Blaupunkt – modele MS70BT i MS50BT – to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobre brzmienie, dużą funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania techniczne i bardzo dobrą jakość wykonania.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket