Artykuły

System

LG

System Total Clothing Care Solution

2022-05-11

LG stworzyło wyjątkowy system parowy Total Clothing Care Solution, który pomaga zadbać o zdrowy dom i higieniczną czystość ubrań. Opiera się na możliwościach, jakie daje połączenie trzech urządzeń: pralki, suszarki oraz innowacyjnej szafy parowej LG Styler.

Czytaj więcej...
Piekarnik

GORENJE

Piekarnik BCS798S24BG

2022-05-08

Marka Gorenje oferuje piekarnik parowy, który jest wyposażony nie tylko w standardowe funkcje wyróżniające nowoczesne piekarniki elektryczne, ale dodatkowo umożliwia przygotowanie dań sous-vide, pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, a nawet rozmrażanie produktów.

Czytaj więcej...
Okap

MPM

Okap MPM-61-OV-64

2022-05-08

W ofercie firmy MPM dostępny jest stylowy i funkcjonalny okap kominowy o praktycznej szerokości 60 cm. To nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji sprzętu.

Czytaj więcej...
Okap

MPM

Okap MPM-63-OWS-01

2022-04-10

W ofercie firmy MPM dostępny jest stylowy i funkcjonalny okap do pełnej zabudowy w szafce kuchennej. To nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji sprzętu.

Czytaj więcej...
Okap Mythos

FRANKE

Okap Mythos FMY 907 MG BK

2022-04-09

Szklana, czarna, matowa powierzchnia okapu doda każdej kuchni elegancji i nowoczesnego szyku. Minimalistyczna w swojej formie, zadrukowana geometrycznym wzorem powierzchnia skrywa zaawansowane technologie, które wpływają na komfort obsługi i użytkowania urządzenia.

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap IN-NOVA TOUCH X/BK 90

2022-04-08

Najnowsza propozycja specjalisty w segmencie okapów, marki Faber, model In-Nova Touch wyróżnia przede wszystkim innowacyjne sterowanie sensorowe, umieszczone na froncie szklanej osłony. Korzystanie z okapu jest teraz znacznie łatwiejsze! Ponadto okap może być sterowany za pomocą pilota.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

BOSCH

Zmywarka do zabudowy SMV8ZCX02E

2022-04-08

Marka Bosch wprowadza na rynek nowe modele zmywarek wyposażone w innowacyjny Program Inteligentny. Jednym z takich urządzeń jest model SMV8ZCX02E. Urządzenie smart wyposażone jest w Home Connect. Nowa, zdalna diagnostyka, asystent programów i wygodna konfiguracja ustawień podstawowych powstały, aby spełnić potrzeby użytkowników. Spersonalizowany program udostępnia nowe możliwości i dodatkowe funkcje.

Czytaj więcej...
Nowe wyciągi podszafkowe

MIELE

Nowe wyciągi podszafkowe SlimLine

2022-04-07

Miele kolejny raz zaskakuje połączeniem doskonałej jakości, najnowszej technologii, funkcjonalności i stylowego wzornictwa. Nowa linia wyciągów podszafkowych SlimLine to urządzenia, które są nie tylko praktyczne, ale też doskonale sprawdzą się w eleganckich przestrzeniach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket