Artykuły

Płyty indukcyjne

Płyty indukcyjne – uniwersalne i funkcjonalne konstrukcje

2021-05-04

Tego typu konstrukcje elektryczne działają na zasadzie indukcji magnetycznej. Technika ta jest bardzo bezpieczna, komfortowa i zapewnia dużą sprawność energetyczną. Dostępne w sprzedaży modele indukcyjne zaskakują nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalnością i stosowanymi w nich rozwiązaniami technicznymi.

Czytaj więcej...
Skuteczne pranie i odświeżanie ubrań

Skuteczne pranie i odświeżanie ubrań z funkcją pary

2021-04-03

Różnorodne procesy prania i suszenia stosowane w sprzęcie pralniczym wspierane są wieloma dodatkowymi technikami. Do takich należą m.in. funkcje parowe, wykorzystujące wtłaczaną do bębna parę wodną. Początkowo opcja ta dostępna była tylko w modelach profesjonalnych, używanych w pralniach. Sprawdź, jaką pralkę wybrać, aby móc cieszyć się tego typu funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Kuchnie wielkogabarytowe

Kuchnie wielkogabarytowe – wygoda i więcej kulinarnych możliwości

2021-04-03

Duże kuchnie wolnostojące zapewniają przede wszystkim większą swobodę gotowania. Pozwalają nie tylko na przygotowanie większej porcji jedzenia, ale też większej liczby różnorodnych dań jednocześnie. Tego typu konstrukcje dostępne na rynku udowadniają, że duży sprzęt grzejny został stworzony nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Czytaj więcej...
Multimedialne lodówki

Multimedialne lodówki – pojemne i funkcjonalne urządzenia

2021-04-03

Wśród chłodziarkozamrażarek dostępnych na rynku nie brakuje multimedialnych urządzeń, które wyposażone są m.in. w moduł Wi-Fi, a także kamery rejestrujące zawartość chłodziarki. Tego typu modele mogą współpracować nie tylko ze smartfonami, ale także z innym sprzętem wykorzystywanym w „inteligentnym” domu.

Czytaj więcej...
Przygotowywanie potraw na parze

Przygotowywanie potraw na parze i z dodatkiem pary

2021-04-02

Piekarniki parowe to wyjątkowe modele, które poza klasycznymi formami obróbki termicznej wykorzystują przy pieczeniu także parę wodną. W zależności od konstrukcji urządzenia, pod wpływem nagrzania wody i odpowiedniego ciśnienia wytworzonego przez komorę piekarnika, para dokonuje obróbki termicznej lub wspomaga ją.

Czytaj więcej...
Okapy przyścienne

Okapy przyścienne – design, innowacje i wygoda użytkowania

2021-04-02

Cechą charakterystyczną tego typu modeli jest miejsce montażu urządzenia, jak sama nazwa wskazuje – przy ścianie, w odpowiedniej odległości nad płytą grzejną. Producenci modeli przyściennych prześcigają się w wymyślaniu rozmaitych kształtów okapów i wykorzystują różnorodne materiały. Wszystko to sprawia, że okap przyścienny może nie tylko skutecznie pochłaniać opary, ale będzie przy tym wygodny w obsłudze i stanie się ozdobą wnętrza.

Czytaj więcej...
Ładowane od góry

Ładowane od góry i wciąż popularne

2021-03-05

Pralki ładowane od góry w wielu gospodarstwach domowych są niezastąpionym sprzętem. Są zwykle węższe od modeli z frontowym załadunkiem, co w małych łazienkach lub wnękach, gdzie ma stać urządzenie, jest sporym atutem.

Czytaj więcej...
Integracja płyty indukcyjnej

Integracja płyty indukcyjnej z pojemnym piekarnikiem

2021-03-04

Kuchnie indukcyjne to nowoczesne konstrukcje w całości zasilane energią elektryczną. Do dyspozycji użytkownika są, zamknięte w jednej obudowie, funkcjonalny piekarnik i płyta – wyposażona zwykle w cztery strefy z polami indukcyjnymi, a niekiedy również strefy łączone, na których możemy wygodnie ustawić duże garnki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket