Artykuły

Głośnik instalacyjny

TAGA HARMONY

Głośnik instalacyjny TOS-580

2019-07-02

Wewnątrz i na zewnątrz

W ofercie marki TAGA Harmony, znanej przede wszystkim z bardzo dobrej jakości kolumn głośnikowych oraz wzmacniaczy hybrydowych i lampowych, pojawił się 8-omowy 2-drożny głośnik instalacyjny TOS-580.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

TECHNISAT

Radioodbiornik DigitRadio 306 IR

2019-07-02

Radio prosto z sieci

Firma TechniSat zaprezentowała nowy model radioodbiornika – DigitRadio 306 IR. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala na odbiór zarówno analogowych (FM), jak i cyfrowych (DAB+) stacji radiowych, a ponadto umożliwia łączność z Internetem.

Czytaj więcej...
Głośniki

MARTINLOGAN

Głośniki z serii Installer

2019-07-02

Z myślą o instalatorach

Marka MartinLogan wprowadziła do oferty głośniki z serii Installer. Zostały one zaprojektowane myślą o ułatwieniu pracy instalatorów systemów audio. Wykorzystują rozmaite rozwiązania i konstrukcje, które zapewniają dużą wydajność i dobrej jakości brzmienie.

Czytaj więcej...
Soundbary

SAMSUNG

Soundbary HW-Q70R i HW-Q60R

2019-05-28

Do telewizorów QLED 2019 i nie tylko

Firma Samsung zaprezentowała nową serię soundbarów z certyfikacją Harman Kardon. Wykorzystano w niej innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym dźwięk z filmów czy transmisji sportowych może dostarczyć widzom wyjątkowych wrażeń. Soundbary Samsung HW-Q70R i HW-Q60R, bo o nich mowa, to pierwsze modele z nowej, prestiżowej serii Q.

Czytaj więcej...
Ramię gramofonowe

ROKSAN

Ramię gramofonowe Sara

2019-05-28

Estetyka i innowacyjność

Roksan od dawna jest podziwiany i ceniony za swoje przełomowe gramofony i ramiona gramofonowe, z których wiele stało się prawdziwymi „ikonami” tej branży. Nowe ramię Sara czerpie pełnymi garściami z reputacji Roksana za sprawą jakości brzmienia, łatwości obsługi i wyjątkowości konstrukcji.

Czytaj więcej...
Głośnik

TAGA HARMONY

Głośnik TCW-480 Slim

2019-05-28

Smukłe nagłośnienie

TAGA Harmony nie przestaje rozwijać linii głośników instalacyjnych. Oferta tego producenta powiększyła się o model TCW-480 Slim. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja w serii TCW. Dzięki płaskiej obudowie głośnik ten może być instalowany w płytkich przestrzeniach (o głębokości zaledwie 6,5 cm).

Czytaj więcej...
Słuchawki

JAYS

Słuchawki a-Seven Wireless

2019-05-28

Streaming w czterech kolorach

Do oferty słuchawek firmy Jays dołączył nowy bezprzewodowy nauszny model a-Seven Wireless, dzięki któremu możemy cieszyć się wygodnym strumieniowym odtwarzaniem muzyki z urządzeń mobilnych w bardzo dobrej jakości.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

TECHNISAT

Radioodbiornik Techniradio RDR

2019-05-28

Radio i latarka w jednym

W ofercie radioodbiorników marki TechniSat pojawił się nowy model – Techniradio RDR. Jest to niewielkie, przenośne urządzenie, pozwalające na automatyczne wyszukiwanie programów radiowych. Ma również funkcję latarki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket