Artykuły

Selektory odpadów

Selektory odpadów do kuchni

2021-06-01

Odpowiednio dopasowane do kuchennej zabudowy selektory odpadów pozwalają zaaranżować w domu ekologiczną strefę odpadków. Segregując śmieci, nie tylko zachowujemy porządek, ale przede wszystkim dbamy o środowisko.

Czytaj więcej...
Piekarniki

Piekarniki z mikrofalą

2021-06-01

Piekarniki i kuchenka mikrofalowa w jednym? Czemu nie! Wybór takiego urządzenia to nie tylko oszczędność miejsca. Tego typu sprzęt jest też wyjątkowo funkcjonalny. Może doskonale sprawdzić się zwłaszcza w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i designerskie

Funkcjonalne i designerskie okapy wyspowe

2021-05-31

Modele wyspowe to jedne z najdroższych, ale też najbardziej zaawansowanych technicznie oraz wzorniczo okapów. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest bezpośredni montaż do sufitu i odpowiednio dostosowany zwis, np. nad wyspą kuchenną, na której umieszczona jest płyta grzejna i inne urządzenia.

Czytaj więcej...
Przenośne i praktyczne

Przenośne i praktyczne kuchenki gazowe

2021-05-05

Cechą charakterystyczną tego typu konstrukcji jest mobilność i możliwość ustawienia praktycznie w dowolnym miejscu na kuchennym blacie, a nawet zabranie ze sobą w podróż. Kuchenki gazowe mają najczęściej od jednej do czterech stref grzejnych.

Czytaj więcej...
Przechowywanie

Przechowywanie wina i cygar

2021-05-05

Chłodziarkozamrażarki to niejedyne urządzenia chłodnicze, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w domu. Na rynku dostępne są też produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów – koneserów wina, a nawet cygar.

Czytaj więcej...
Pralki

Pralki z systemem automatycznego dozowania

2021-05-05

W pralce standardową metodą aplikacji detergentów jest umieszczenie ich w specjalnej szufladzie lub przegródkach. Jednak praktyczniejszym, wygodniejszym i nowocześniejszym rozwiązaniem jest ich dozowanie za pomocą specjalnych rozwiązań automatycznych i aplikatorów.

Czytaj więcej...
Ceramiczne zlewy i baterie

Ceramiczne zlewy i baterie w kuchennej aranżacji

2021-05-04

Przy wyborze zlewozmywaka czy baterii kuchennej zwracamy uwagę na to, z czego są one wykonane. Jednym z materiałów wykorzystywanych do produkcji tych elementów kuchennego wyposażenia jest ceramika. Podpowiadamy, czym charakteryzują się tego typu modele i na co zwrócić uwagę przy wyborze ceramicznego zlewozmywaka i baterii?

Czytaj więcej...
Komfortowe mrożenie

Komfortowe mrożenie w zabudowie

2021-05-04

Zamrażarki do zabudowy umożliwią długotrwałe magazynowanie żywności. Produkty przechowywane są najczęściej w szufladach, które pozwalają na posegregowanie mrożonek wg preferencji i potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket