Artykuły

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe bez grilla

2021-07-02

Kuchenka mikrofalowa, mimo braku funkcji grillowania, może być niezwykle przydatnym urządzeniem na co dzień. 75 lat temu nikt nie przypuszczał, że olbrzymia mikrofalowa „szafa”, za wynalezieniem której stoi Percy Spencer, podbije świat. Dziś jej znacznie mniejsze i bardziej funkcjonalne wersje są wręcz ratunkiem dla osób zabieganych i ceniących zdrową, odżywczą kuchnię.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe – stylowe i funkcjonalne

2021-07-02

Lodówki jednodrzwiowe to różnorodna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, akademiku, jak i na kempingu.

Czytaj więcej...
Płyta kombinowana

Płyta kombinowana – wygoda i funkcjonalność w jednym

2021-07-01

Konstrukcje kombinowane to w praktyce połączenie najczęściej dwóch rodzajów płyt grzejnych. W tego typu sprzęcie zwykle moduł gazowy jest zamknięty w jednej bryle z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. Pozwala to na dobór obróbki termicznej do przygotowywanej potrawy, co przekłada się również na komfort użytkowania.

Czytaj więcej...
Gotowanie na parze

Gotowanie na parze – zdrowo i smacznie

2021-07-01

Przyrządzanie potraw na parze jest nie tylko zdrowe, ale stało się również modne. Wśród urządzeń wykorzystujących parę wodną mamy zarówno takie, które zostały stworzone specjalnie z myślą o tym sposobie obróbki termicznej, jak i sprzęty, w których para jest opcjonalnym, dodatkowym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki i baterie

Zlewozmywaki i baterie granitowe

2021-07-01

Modelami granitowymi, z uwagi na ich charakterystyczny design, przyjęło się określać zlewozmywaki wykonywane z kompozytu, czyli materiału będącego połączeniem różnego typu minerałów. Różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je bez problemu dopasować do kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
Kompaktowe i funkcjonalne

Kompaktowe i funkcjonalne kuchenki elektryczne

2021-06-01

Do zalet tych kompaktowych urządzeń możemy zaliczyć m.in. mobilność i wygodę użytkowania. Wiele kuchenek elektrycznych dostępnych na rynku nie ustępuje pod względem dostępnych funkcji i rozwiązań technicznych standardowym płytom grzejnym do zabudowy kuchennej.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne chłodziarki jednodrzwiowe

2021-06-01

Kupując jednodrzwiową chłodziarkę możemy wybierać spośród wielu urządzeń zróżnicowanych pod względem gabarytów, funkcji i parametrów technicznych. Tego typu sprzęt może być w kuchennej aranżacji doskonałym uzupełnieniem wolnostojącej zamrażarki i stworzyć wraz z nią pojemną strefę do przechowywania żywności.

Czytaj więcej...
Pralkowirówki

Pralkowirówki i wirówki

2021-06-01

To jedna z najstarszych, ale w wielu wypadkach niezastąpionych grup urządzeń pralniczych. Wykorzystywana jest głównie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i podłączenia wody na stałe.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket