Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Teflon Profile

TEFLON

Teflon Profile – nowa, innowacyjna powłoka

2017-05-30

Przy wyborze garnka czy patelni konsumenci zazwyczaj zwracają uwagę na kształt, wygląd, pojemność, masę oraz powłokę. Ten ostatni aspekt coraz częściej wysuwa się na pierwszy plan. Najlepiej, aby powłoka była antyadhezyjna, a więc nic do niej przywierało, no i jak najtrwalsza.

Czytaj więcej...
W najnowszej kampanii

BOSCH

W najnowszej kampanii lodówek…

2017-05-30

...zdradza sekrety przedłużania świeżości produktów. Akcja została zorganizowana z myślą o modelach z systemem NoFrost i komorą świeżości VitaFresh. Potrwa do końca czerwca.

Czytaj więcej...
Wprowadza do oferty

TEFAL

Wprowadza do oferty odkurzacze

2017-05-30

Na przełomie czerwca i lipca br., Groupe SEB Polska wprowadzi do swojej oferty odkurzacze sygnowane logotypem marki Tefal.

Czytaj więcej...
W pogoni za doskonałą jakością,

SAMSUNG

W pogoni za doskonałą jakością, czyli HDR10+

2017-05-26

Samsung od niedawna wykorzystuje nowy otwarty standard dla treści HDR o nazwie HDR10+, który jeszcze bardziej przybliża nas do niemal rzeczywistych obrazów. Zobaczmy czym jest HDR10+ i jak przekłada się na wrażenia widzów.

Czytaj więcej...
Start kanałów

CYFROWY POLSAT

Start kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2

2017-05-26

Już 28 maja rozpocznie się Roland Garros – prawdziwe święto fanów tenisa! To właśnie z myślą o nich powstała wyjątkowa oferta Tenis Premium z kanałami Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, dzięki którym przez 24 godziny na dobę, na żywo, w jakości HD i bez reklam widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie 4 turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB

AB Innovation Days już w ten weekend

2017-05-24

W trakcie AB Innovation Days już po raz czwarty zaprezentowane zostaną  trendy, które będą obowiązywały w 2017 roku na rynku RTV/AGD.Wiodące targi branży dystrybucyjnej odbędą się w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski w dniach 27-28 maja. Organizatorem wydarzenia jest AB SA - największy dystrybutor IT, RTV/AGD i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej...
Rusza cykl szkoleń

COMITOR

Rusza cykl szkoleń DESIGN OD KUCHNI

2017-05-24

Serdecznie zapraszamy na szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz DESIGN OD KUCHNI, którego organizatorem jest firma Comitor. Cykl spotkań otworzy seminarium poświęcone innowacyjnym produktom belgijskiej marki Novy, które odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 17.00 w showroomie firmy Comitor w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41.

Czytaj więcej...
Jak przyrządzić domowe lody

PHILIPS

Jak przyrządzić domowe lody

2017-05-23

Uwielbiasz lody, ale niekoniecznie uważasz, że są zdrowe i dobre dla Twojej diety? Sprawdź jak samodzielnie w domu możesz przyrządzić zdrowszy odpowiednik sklepowych lodów, i to bez specjalistycznej maszynki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket