Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Systemy PV dla domu

INNOGY POLSKA

Systemy PV dla domu w ofercie ratalnej

2017-02-06

Firma innogy Polska nawiązała współpracę z Alior Bank, dzięki której klienci indywidualni mogą zakupić instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Oferta zakłada okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy, nawet na 100 proc. inwestycji, przy kwocie kredytu do 60 tysięcy złotych.

Czytaj więcej...
Szkolenia z technologii

AB

Szkolenia z technologii chmurowych Microsoft

2017-02-03

Centrum Kompetencyjne AB uruchamia cykl szkoleń „Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie oparta o Microsoft Azure”. W ramach warsztatów technicznych uczestnicy będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się z technologiami chmurowymi Microsoft, a w szczególności Microsoft Azure. Szkolenia rozpoczną się w lutym i potrwają do czerwca 2017 roku.

Czytaj więcej...
W wyłącznej

ZORTRAX

W wyłącznej dystrybucji 3D Phoenix

2017-02-02

Zortrax i 3D Phoenix zacieśniają współpracę. Od 1 lutego 2017 roku firma zostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Zortrax na terenie Polski. 

Czytaj więcej...
Branża elektroniczna pomaga w rozwoju talentów

Branża elektroniczna pomaga w rozwoju talentów

2017-02-02

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”, organizacja zrzeszająca największe firmy branży elektronicznej w Polsce, już od roku wspiera, za pomocą internetowej platformy Patronite.pl, rozwój talentów młodych i dopiero rozpoczynających karierę twórców. Tym sposobem przedsiębiorcy do tej pory pomogli kilkudziesięciu artystom, którzy dzięki grantom od Związku mogli realizować swoje artystyczne pasje. W tym roku Związek chce dalej aktywnie wspierać kolejne inicjatywy promujące twórców.

Czytaj więcej...
Kupuje większościowy pakiet

RAZER

Kupuje większościowy pakiet akcji Nextbit

2017-02-01

Przejęcie z zachowaniem kadry pracowników i zarządu; Nextbit i Razer zapowiadają nieprzerwane wsparcie smartfona Robin i dalsze prace nad rozwojem ekosystemu technologii Android

Czytaj więcej...
Od 30 lat z szufladą na sztućce

MIELE

Od 30 lat z szufladą na sztućce

2017-01-31

Producent ma w tym roku co świętować, podobnie jak konsumenci, którzy korzystają ze zmywarek z dodatkowym, trzecim koszem na sztućce.

 

Czytaj więcej...
Udany finał konkursu

BABYLISS PARIS

Udany finał konkursu i zakupy z "Avanti"

2017-01-31

W połowie stycznia dzięki marce BaByliss i konkursowi „Wygraj zakupy ze stylistką Avanti” laureatka akcji miała przyjemność zapełnić swą szafę modnymi ubraniami.

Czytaj więcej...
Realizuje inwestycje we Wrocławiu

BSH

Realizuje inwestycje we Wrocławiu

2017-01-31

Producent poinformował niedawno o konsekwentnym działaniu w ramach wrocławskich inwestycji, dokładniej o planowanym otwarciu dwóch nowych fabryk przy ulicy Żmigrodzkiej. Zakłady produkujące najnowsze modele lodówek i piekarników marek Bosch i Siemens zatrudnią ponad 1000 osób.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket