Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

System do prasowania S7A -

LAUSTAR

System do prasowania S7A - nowoczesne prasowanie

2015-04-16

Zaawansowane systemy do prasowania to znak rozpoznawczy szwajcarskiej firmy Laurastar. Na polskim rynku pojawił się nowy model, który korzysta z szeregu opatentowanych rozwiązań.

Czytaj więcej...
Odkurzacz parowy SV 7 -

KAERCHER

Odkurzacz parowy SV 7 - wyższy stopień odkurzania

2015-04-16

Firma Kärcher postawiła na połączenie dwóch sposobów usuwania zanieczyszczeń, tworząc odkurzacz parowy. Wykorzystanie systemu odkurzania i czyszczenia parowego dało gwarancję skuteczności sprzątania - takiej sile nie oprze się żaden brud!

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny F9 -

JURA

Ekspres automatyczny F9 - szeroki zakres specjalizacji

2015-04-16

Ekspresy automatyczne to urządzenia pozwalające na przygotowanie kilku lub kilkunastu rodzajów kawowych specjałów. W kwestii parzenia kawy ekspertem jest firma Jura, która wprowadziła na polski rynek nowy model ekspresu automatycznego.

Czytaj więcej...
Blender ręczny

AMICA

Blender ręczny BL3011 Mundo

2015-04-01

Firma Amica stworzyła wyjątkowy produkt – blender ręczny, charakteryzujący się nie tylko wysokimi parametrami pracy, ale także wyjątkową łatwością przechowywania. Wszystko dzięki jednemu, prostemu rozwiązaniu.

Czytaj więcej...
Kompleksowa stylizacja zarostu.

BABYLISS PARIS

Kompleksowa stylizacja zarostu. Golarka męska E890E

2015-04-01

Dbający o wygląd mężczyźni coraz częściej decydują się na zarost, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tu z pomocą przychodzi sprzęt BaByliss for men, który łączy to, co najlepsze w golarce i trymerze.

Czytaj więcej...
Mocna stylizacja.

BOSCH

Mocna stylizacja. Suszarka do włosów PHD7961

2015-04-01

Suszarki to najczęściej kupowane urządzenia do stylizacji włosów. Do ich najważniejszych parametrów należą moc oraz prędkość nawiewu. Na dodatkowe rozwiązania postawiła firma Bosch, tworząc produkt wyjątkowy – model PHD7961.

Czytaj więcej...
Ultraciche odkurzanie -

CONCEPT

Ultraciche odkurzanie - odkurzacz workowy VP-8310 PSST

2015-04-01

Ultra Silent to nowy odkurzacz firmy Concept, który charakteryzuje się niskim poziomem głośności. Cicha praca urządzenia to jedna z jego zalet, która sprawia, że jego użytkowanie jest znacznie przyjemniejsze.

Czytaj więcej...
Waga kuchenna

ELDOM

Waga kuchenna WK300

2015-04-01

Dokładne odmierzenie składników to podstawa udanego pieczenia i gotowania. Precyzja to jeden z warunków właściwego dobrania produktów, które muszą być podane w odpowiednich proporcjach. Tu z pomocą przychodzą elektroniczne wagi kuchenne, m.in. firmy Eldom.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket