Artykuły

Rozwija markę Faworyt Pro

Rozwija markę Faworyt Pro

2019-06-19

Zeszłoroczny proces rebrandingu w firmie Krysiak doprowadził do wyodrębnienia w niej marki Faworyt Pro, która dynamicznie rozwija swoją ofertę.

Czytaj więcej...
„Każdy może chronić morze”

„Każdy może chronić morze”

2019-06-19

Remondis Electrorecycling i Electro-System OOSEiE regularnie prowadzą publiczne akcje edukacyjne, w które angażują się również ich pracownicy. 24 maja br. wraz z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim rozpoczęli realizację projektu REjS.

Czytaj więcej...
50 lat narzędzi akumulatorowych

50 lat narzędzi akumulatorowych

2019-06-19

Dokładnie 50 lat temu Makita wprowadziła na rynek pierwsze elektronarzędzia akumulatorowe. Stanowi to doskonałą okazję do przypomnienia ich historii.

Czytaj więcej...
„Open scope”

„Open scope” dla wprowadzających

2019-04-25

Mirosław Baściuk – dyrektor zarządzający ASEKOL PL Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, od 2006 r. związany z branżą zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

Skuteczne czyszczenie przy pomocy wody

2019-03-22

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Aż wióry lecą

Aż wióry lecą – rozwiązania w strugach elektrycznych

2019-03-22

Strug to ręczne narzędzie do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, kolokwialnie nazywane również heblem. Obecnie tradycyjne strugi w większości zastosowań wyparte zostały przez ich elektryczne odpowiedniki, które pozwalają na szybszą, lżejszą i w ydajniejszą pracę.

Czytaj więcej...
Precyzyjne

Precyzyjne szlifowanie

2019-01-11

Szlifierki wykorzystywane są m.in. po to, aby nadać ostateczny kształt obrabianym materiałom. W tego typu zastosowaniach dobrze sprawdzają się zwłaszcza modele mimośrodowe, taśmowe i oscylacyjne.

Czytaj więcej...
Nie tylko

Nie tylko do ogrodu

2018-12-11

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy zależy m.in. jej od przeznaczenia, intensywności pracy i wydajności. Dostępne są modele przystosowane zarówno do wody czystej, jak i brudnej. Zależnie od potrzeb możemy wykorzystać modele instalowane na powierzchni wody lub w niej zanurzone.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice

Nagrzewnice mobilne olejowe, gazowe i na prąd

2018-12-07

Kupując nagrzewnicę mobilną mamy różne możliwości jej zasilania olejem, gazem lub prądem. Decyduje to o ich konstrukcji, zastosowaniach i kosztach użytkowania.

Czytaj więcej...
Oświetlenie

Oświetlenie warsztatowe

2018-12-07

Dobrze dobrane oświetlenie na stanowisku pracy decyduje o jej komforcie, bezpieczeństwie i mniejszym zmęczeniu wzroku. W warsztatach stosuje się dwa rodzaje oświetlenia ogólne instalowane w oprawach na ścianach i sufitach oraz przenośne do oświetlenia miejsca pracy.

Czytaj więcej...
Zapowiada wystawy targowe

Zapowiada wystawy targowe w 2019 r.

2018-11-27

Japońska marka wie, że aby przekonać klienta do oferowanych produktów, najlepiej bezpośrednio mu je zaprezentować. Taką okazją są liczne targi i wystawy, w których firma chętnie uczestniczy.

Czytaj więcej...
Udostępnia katalog produktów

Udostępnia katalog produktów na 2019 r.

2018-11-27

Firma Profix systematycznie wzbogaca swoją ofertę produktową. Kompleksowo prezentuje ją w swoim corocznym katalogu. Do dyspozycji klientów oddano jego przyszłoroczne wydanie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket