Artykuły

Co użytkownik powinien wiedzieć

KAERCHER

Co użytkownik powinien wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych?

2018-03-22

Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości naszego majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów, które będą cieszyć nasze oko swoim pięknym wyglądem. Na co warto zwrócić uwagę wybierając takie urządzenie i jak prawidłowo nim pracować? W Kärcher możemy poszczycić się wieloma latami doświadczenia w tej materii. Warto zapoznać się z naszymi sugestiami przed wyborem urządzenia, by najlepiej nam ono służyło.

Czytaj więcej...
Odzież z ogrzewaniem

Odzież z ogrzewaniem

2018-01-19

W zimowej scenerii komfort pracy może zapewnić specjalna odzież wyposażona w ogrzewanie. Zazwyczaj są to kurtki lub kamizelki, w które wszyte są grzałki, zapewniające dodatkowe ogrzewanie w określonych strefach, np. na plecach czy klatce piersiowej.

Czytaj więcej...
Odzież robocza w zimie

Odzież robocza w zimie

2018-01-19

Zima to szczególny okres, kiedy należy zadbać o jakość odzieży roboczej. Jej niewłaściwy dobór wpłynie na bezpieczeństwo pracowników oraz ich zdrowie. Częste choroby to z kolei przestoje w pracy i straty dla firmy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket