Artykuły

Odkurzacz workowy

MPM

Odkurzacz workowy MOD-51

2022-01-11

Klasyczne odkurzacze workowe ze względu na swoją wydajność i skuteczność wciąż cieszą się ogromną popularnością. Przykładem takiego urządzenia jest nowości marki MPM, model MOD-51.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

MIDEA

Robot sprzątający M7

2022-01-11

W domowych porządkach warto się wyręczyć. Pomóc w nich może robot sprzątający Midea M7, wyposażony w zaawansowany system nawigacji i sterowanie aplikacją mobilną.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny Melitta® Latticia OT

MELITTA®

Ekspres automatyczny Melitta® Latticia OT [Test]

2021-12-13

Automatyczny ekspres do kawy wcale nie musi być duży, a mała obudowa nie oznacza skromnych możliwości. Udowadnia to testowana przez nas Melitta® Latticia OT. Nowość niemieckiej marki ma szerokość jedynie 20 cm.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny J90

2021-12-14

Marka JURA postanowiła uczcić swój jubileusz 90-lecia specjalną edycją ekspresu – J90. Łączy on to, co najlepsze, w urządzeniach szwajcarskiego producenta – łatwość obsługi jakość, wyjątkowe wzornictwo i, oczywiście, świetną kawę.

Czytaj więcej...
Waga kuchenna

OROMED

Waga kuchenna ORO-Kitchen Scale

2021-12-12

Każdy przepis wymaga dopasowania odpowiednich proporcji składników. Jeśli mamy już dość dokonywania pomiarów na miarki, kubki czy inne niezbyt precyzyjne przyrządy, warto sięgnąć po wagę kuchenną.

Czytaj więcej...
Frytkownice powietrzne

MIDEA

Frytkownice powietrzne MF-TN35D i MF-CN35C

2021-12-11

Choć potrawy smażone w głębokim tłuszczu smakują wielu osobom, to trzeba przyznać, że nie jest to najzdrowszy sposób podawania jedzenia. Dlatego warto skorzystać z alternatywy w postaci beztłuszczowej frytkownicy. W ofercie marki Midea znajdziemy dwa takie modele: MF-TN35D i MF-CN35C.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

MELITTA®

Ekspres automatyczny LatteSelect

2021-12-10

Jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby cieszyć się ulubioną kawą. Ekspres automatyczny Melitta® LatteSelect przygotuje dwie porcje kawy czarnej lub mlecznej jednocześnie, korzystając z gotowych przepisów lub naszych autorskich kompozycji.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

BOSCH

Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 8

2021-12-09

Niezależnie od tego, czy chodzi o dywan, parkiet czy płytki – nowy odkurzacz Bosch Unlimited osiąga imponujące rezultaty sprzątania na wszystkich powierzchniach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom skuteczność nowego odkurzacza Unlimited 8 jest porównywalna do tradycyjnego modelu przewodowego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket