Artykuły

Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta dla gmin

2023-03-12

W 2023 r. Asekol kontynuuje strategię kompleksowej obsługi gmin w zakresie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu organizacja może zaproponować bezpieczne i skuteczne rozwiązania, możliwe do wdrożenia bezkosztowo dla mieszkańców.

Czytaj więcej...
Eco-PROFIT – REcycling to się opłaca!

Eco-PROFIT – REcycling to się opłaca! [promocja]

2023-03-06

 

Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA i Remondis Electrorecycling wykazują się wyjątkową kreatywnością w organizowaniu zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przykładem tego jest program „eko-Profit – REcycling to się opłaca!”

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD

Sprzęt AGD a realne oszczędności

2023-03-05

Rok 2022 po raz kolejny udowodnił, że skuteczność edukacji na tematy ekologiczne zaczyna się od portfela. Widmo drastycznych podwyżek energii, w tym energii elektrycznej, oraz przygotowane programy wsparcia dokonały czegoś, co nie udało się dziesiątkom dotychczasowych kampanii.

Czytaj więcej...
Globalne centrum rozwoju urządzeń kuchennych

Globalne centrum rozwoju urządzeń kuchennych grupy Hisense

2023-03-04

W Velenje w Słowenii dyrektor generalny Hisense Europe, Hanson Han, oraz prezydent Republiki Słowenii, dr Nataša Pirc Musar, oficjalnie otworzyli Hisense Europe R&D Centre, które jest ośrodkiem Hisense zajmującym się badaniami i rozwojem urządzeń gospodarstwa domowego dla całej Europy oraz urządzeń kuchennych i wysokiej klasy urządzeń na rynek światowy.

Czytaj więcej...
Comfort Wash

Comfort Wash – program subskrypcji pralek

2023-03-04

Samsung połączył siły z marką Persil, tworząc wyjątkowy program subskrypcji o nazwie „Comfort Wash”. W ramach aktywacji użytkownicy mogą wypożyczyć pralkę Samsung EcoBubble wraz z comiesięczną dostawą detergentów Persil i Silan wprost pod drzwi mieszkania. Wygodnie, elastycznie i ekonomicznie, a przy tym w duchu „smart”.

Czytaj więcej...
Z ofertą międzynarodowych,

Z ofertą międzynarodowych, płatnych staży

2023-03-03

BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, zaprosił absolwentów wyższych uczelni na płatne międzynarodowe staże w różnych działach i lokalizacjach BSH. Rekrutacje trwały do końca lutego. Każdy uczestnik programu „Global Graduate Accelerator”, który ukończy staż z pozytywną oceną, otrzyma propozycję zatrudnienia w BSH.

Czytaj więcej...
Amica

Amica dla WOŚP

2023-03-03

Licytacje na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadal trwają! Na profilu Allegro Amica dla WOŚP pojawiły się kolejne zaproszenia na warsztaty kuchni włoskiej, zaplanowane na 23 marca. To będzie wyjątkowa edycja, bowiem udział w nich weźmie także Joanna Jędrzejczyk – jedna z najpopularniejszych zawodniczek MMA na świecie oraz reprezentantka Polski w boksie i muay thai.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego

Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego [promocja]

2023-03-02

 

Początek roku to dobry czas, żeby zweryfikować wpis w BDO i złożyć wniosek aktualizacyjny. Wpis w bazie danych o odpadach nie aktualizuje się automatycznie po dokonaniu zmian w KRS czy rejestrze działalności gospodarczej. Każdorazowo należy dokonać aktualizacji przez złożenie wniosku aktualizacyjnego.

Czytaj więcej...
#EkoWalentynki 2023 ogólnopolska akcja po raz 13.

#EkoWalentynki 2023 ogólnopolska akcja po raz 13. (promocja)

2023-02-06

 

EkoWalentynki to ogólnopolska cykliczna akcja edukacyjna realizowana od 2010 r. Jej celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz bateriami. Podobnie jak w poprzednich edycjach EkoWalentynek, w roku 2023 włączyła się firma ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku SEiE S.A.

Czytaj więcej...
Lodówki Bespoke współpracujące z aplikacją

Lodówki Bespoke współpracujące z aplikacją SmartThings

2023-02-05

Samsung zaprezentował najnowsze personalizowane lodówki z linii Bespoke. Urządzenia chłodnicze i usługi dla domu Samsunga zaprojektowano tak, by zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania dopasowujące się do stylu życia użytkowników.

Czytaj więcej...
„Dar Serca”

„Dar Serca” od Fundacji Amicis

2023-02-05

Ponad 400 świątecznych paczek to bilans przedświątecznej akcji „Dar Serca”, organizowanej co roku przez Fundację Amicis na terenie województwa wielkopolskiego. Podarunki trafiły do domów pomocy społecznej, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz osób w potrzebie. Dodatkowo fundacja obdarowała prezentami dzieci z lokalnych przedszkoli oraz przygotowała paczki żywnościowe, które łącznie ważyły... blisko półtorej tony.

Czytaj więcej...
Nowe rozwiązania

Nowe rozwiązania „inteligentnego” domu

2023-02-04

Podczas targów CES 2023 firma Hisense zaprezentowała nową ofertę produktową na 2023 r., obejmującą m.in. telewizory ULED, nowe telewizory Laser TV, a także nowe rozwiązania „inteligentnego” domu. Każdego roku, jako światowy lider w dziedzinie urządzeń domowych, Hisense zapewnia konsumentom duży wybór opcji, które wzbogacają codzienne czynności przez zapewnienie najlepszej jakości produktów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket