Artykuły

Pralkosuszarki i suszarki

Pralkosuszarki i suszarki do zabudowy

2021-10-03

Zamykanie sprzętów gospodarstwa domowego w zabudowie dotyczy już nie tylko piekarnika czy lodówki, ale z powodzeniem przenosi się na sprzęty pralnicze. Dzięki temu pralka, pralkosuszarka czy suszarka automatyczna spełnia swoją funkcję, a przy tym staje się niewidoczna dla otoczenia.

Czytaj więcej...
Wielozadaniowe

Wielozadaniowe szuflady grzewcze

2021-10-03

Szuflady grzewcze to stosunkowo nowe rozwiązania AGD. Mogą stanowić praktyczny zestaw z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową lub ekspresem do kawy. Na pewno dopełnią funkcjonalność tych sprzętów, a tym samym sprawią, że gotowanie stanie się przyjemniejsze.

Czytaj więcej...
Wydajne, nowoczesne i stylowe

Wydajne, nowoczesne i stylowe okapy nablatowe

2021-09-29

Konstrukcje blatowe to zaawansowane technicznie urządzenia o wyjątkowym, choć charakterystycznym wzornictwie. Ze względu na sposób instalacji mogą pracować stosunkowo cicho, a dzięki odpowiednim silnikom również skutecznie pochłaniać kuchenne opary w absolutnej ciszy.   

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z grillem, termoobiegiem i parą

2021-09-01

Współcześnie produkowane kuchenki mikrofalowe zachowały podstawową funkcję podgrzewania potraw, ale ich możliwości techniczne i funkcjonalne zostały znacznie rozszerzone – od podgrzewania, przez grillowanie, pieczenie z wykorzystaniem termoobiegu, po gotowanie na parze. Możliwościami dorównują piekarnikom, co sprawia, że coraz trudniej zdecydować się na konkretny model.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

2021-09-01

Wolnostojące chłodziarkozamrażarki z dolną zamrażarką są uznawane za najbardziej praktyczne i najczęściej spotykane urządzenia w gospodarstwach domowych. Wyposażone w rozmaite funkcje przedłużające świeżość przechowywanej żywności i nowości techniczne poprawiające komfort codziennego użytkowania stają się nieocenionymi pomocnikami w każdej kuchni.

Czytaj więcej...
Suszarki do ubrań

Suszarki do ubrań z pompą ciepła

2021-09-01

Bębnowe suszarki do ubrań z pompą ciepła są jednymi z najbardziej zaawansowanych sprzętów gospodarstwa domowego. Wśród niezliczonych zalet wyliczyć należy przede wszystkim energooszczędność i funkcjonalność, a także zachowanie estetyki wnętrza, ponieważ eliminują konieczność rozstawiania nieporęcznych i zajmujących przestrzeń balkonowych czy łazienkowych suszarek.

Czytaj więcej...
Baterie

Baterie z filtrem do wody

2021-09-01

Bateria kuchenna te jeden ze sprzętów, którego używamy w kuchni niemal codziennie. Od jej odpowiedniego doboru zależeć będzie komfort użytkowania, ale również wygląd przestrzeni. Równie istotne są parametry, takie jak wysokość, wyjmowana wylewka czy filtr wody w zestawie.

Czytaj więcej...
Praktyczne urządzenia

Praktyczne urządzenia kompaktowe

2021-09-01

Wybór sprzętów gospodarstwa domowego powinien być zależny od dwóch podstawowych parametrów. Jednym z nich są potrzeby i użytkowników, a drugim możliwości przestrzenne i instalacyjne. Rozumieją to producenci sprzętu, którzy nawet do niewielkich mieszkań oferują urządzenia będące kompromisem między potrzebami a możliwościami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket