Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Robot sprzątający

ADLER

Robot sprzątający AD 7031

2017-04-04

W portfolio rodzimej marki pojawił się najnowszy robot dbający o czystość podłóg.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

SAMSUNG

Robot sprzątający Powerbot VR7000

2017-04-04

Znamy już kilka wersji Powerbota. Trzeba przyznać, że każda z nich była niezwykle udana, dlatego nie dziwi fakt, że modele sprzątające Samsunga są cenione i chętnie wybierane przez konsumentów.

Czytaj więcej...
Blender butelkowy

MPM

Blender butelkowy Quick & Easy MBL-20

2017-04-04

Jak wiadomo, sport to zdrowie. Ale obok niego ważna jest także dieta. Kiedy przed treningiem powinniśmy dostarczyć organizmowi dawkę węglowodanów złożonych, po treningu dobrze sprawdzi się koktajl białkowy, np. owocowy shake z jogurtem.

Czytaj więcej...
Pakowarka próżniowa

WACO

Pakowarka próżniowa VS 66

2017-04-04

Metoda pakowania próżniowego jest coraz bardziej doceniania przez polskie gospodarstwa domowe. Powód jest oczywisty – nie potrzebujemy już więcej pojemników z tworzywa.

Czytaj więcej...
Głośnik Flip 4

JBL

Głośnik Flip 4

2017-04-03

Jedną z ciekawszych funkcji nowego głośnika JBL Flip 4 jest jego społecznościowy charakter. Dzięki technologii JBL Connect+ w tym samym czasie bezprzewodowo połączyć można ze sobą nawet 100 takich głośników. Daje to możliwość spontanicznego stworzenia naprawdę dużej imprezy – wystarczy, że każdy z zaproszonych gości przyniesie ze sobą swojego Flipa 4.

Czytaj więcej...
Dirt Devil Navigator –

DIRT DEVIL

Dirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający

2017-03-31

Nie każdy z nas lubi odkurzać. Albo po prostu nie zawsze mamy na to czas. Ale chyba większość z nas lubi porządek. A co powiecie na pomysł, żeby sprzątanie „zrobiło się samo”? Nawet wtedy, kiedy nas nie ma w domu... Przedstawiamy Dirt Devil Navigator.

Czytaj więcej...
VAX Dual Power Pro Advance -

VAX

VAX Dual Power Pro Advance - Twój partner od brudnej roboty

2017-03-31

Komórki bakterii, grzyby, roztocza… nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nasz dywan czy wykładzina to doskonałe miejsce dla ich rozwoju. Nie wszyscy również wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Żeby się ich pozbyć nie wystarczy samo odkurzanie, ponieważ gromadzą się głęboko w osnowie i w strukturze włókien. Rozprawić się z nimi może VAX Dual Power Pro Advance.

Czytaj więcej...
Hi-end dla każdego

DALI

Hi-end dla każdego

2017-03-30

Duński producent kolumn głośnikowych – firma Dali – wprowadził do swojej oferty nową serię Spektor. Z jej wykorzystaniem możemy uzyskać bardzo dobrej jakości dźwięk zarówno w systemach kina domowego, jak i tych stereofonicznych.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket