Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pralkosuszarki z linii

MIELE

Pralkosuszarki z linii WT1

2017-05-09

Połączenie funkcji prania i suszenia w jednym urządzeniu to niezwykle kusząca propozycja. To nie tylko oszczędność miejsca, ale komfort i wygoda użytkowania. W wypadku pralkosuszarek ważne, by było to urządzenie jak najlepszej jakości.

Czytaj więcej...
Głośniki MR1 Mk2 -

RUARK AUDIO

Głośniki MR1 Mk2 - nowa wersja kompaktowych głośników

2017-05-09

Firma Ruark Audio zaprezentowała nową wersję głośnika bezprzewodowego MR1. Znajdziemy w niej wiele elementów, dzięki którym oryginalna edycja była wyjątkowa i cieszyła się dużą popularnością wśród klientów.

Czytaj więcej...
Słuchawki AH-C160W -

DENON

Słuchawki AH-C160W - trzymaj formę ze słuchawkami

2017-05-09

Firma Denon wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowe dokanałowe słuchawki sportowe AH-C160W. Niezależnie od tego, czy właśnie ćwiczymy, czy podróżujmy autobusem lub pociągiem, nowy model zapewni większą wygodę i trwałość, a przede wszystkim dobre brzmienie!

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka Retro VW „Bulli”

GORENJE

Chłodziarkozamrażarka Retro VW „Bulli” OBRB153BL

2017-05-09

Od niedawna za sprawą firmy Gorenje możemy chłodzić i mrozić w lodówce, która wyglądem nawiązuje do legendarnego samochodu Transporter marki Volkswagen. Znany w Polsce wzór, popularnie określany „ogórkiem”, to ikona świata designu.

Czytaj więcej...
Soundbar MagniFi Mini.

POLK AUDIO

Soundbar MagniFi Mini. Mały soundbar – wielki dźwięk

2017-05-09

Wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio w Polsce, firma Rafko Dystrybucja, wprowadziła do sprzedaży kompaktowy soundbar MagniFi Mini.

Czytaj więcej...
Głośnik Beolit 17

B&O PLAY

Głośnik Beolit 17

2017-05-09

Firma B&O Play zaprezentowała Beolit 17, najnowszy model należący do cenionej serii Beolit, która debiutowała już w 1939 r. Został on jednak przeprojektowany, aby umożliwić zmieszczenie w nim komponentów, które pozwolą uzyskać jeszcze większą moc i wykorzystać innowacyjne rozwiązania techniczne, w tym sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej.

Czytaj więcej...
Okablowanie Sarum T -

THE CHORD COMPANY

Okablowanie Sarum T - izolacja z taylonu

2017-05-09

Brytyjska firma The Chord Company zaprezentowała nową serię audiofilskiego okablowania – SarumT. Jest to ulepszona wersja dotychczas dostępnej na rynku serii Sarum.

Czytaj więcej...
Soundbar Audiomaster SL900 -

TECHNISAT

Soundbar Audiomaster SL900 - kompaktowa listwa soundbarowa

2017-05-09

Soundbary sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie nie ma miejsca na instalację rozbudowanego systemu nagłośnieniowego. Nowy, kompaktowy model soundbara – Audiomaster SL900 – wprowadziła do oferty firma TechniSat.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket