Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Robot wieloczynnościowy

TEESA

Robot wieloczynnościowy TSA3530 Easy Cook 3 w 1

2016-06-01

Gotowanie dla wielu jest przyjemnością. Tym, którzy mają inne zdanie, polecamy skorzystać z wieloczynnościowego robota kuchennego firmy Teesa, który ułatwi i przyspieszy gotowanie, a także pomoże uporać się z uciążliwym mieszaniem, ugniataniem czy ubijaniem.

Czytaj więcej...
Urządzenie do trwałej depilacji

BABYLISS PARIS

Urządzenie do trwałej depilacji G973PE

2016-06-01

Urządzenia do trwałej depilacji są coraz poważniejszą konkurencja dla klasycznych depilatorów czy golarek. Marka BaByliss powiększyła swoja ofertę o zestaw doskonały, zapewniający kompleksową pielęgnację.

Czytaj więcej...
Innowacja w Twojej łazience

BOSCH

Innowacja w Twojej łazience

2016-05-04

Nowa pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów. Dzięki działaniu aktywnego tlenu ActiveOxygen pralka usuwa do 99,99 proc. bakterii i zarazków.

Czytaj więcej...
Samsung prezentuje innowacyjną pralkę AddWash

SAMSUNG

Samsung prezentuje innowacyjną pralkę AddWash

2016-05-04

Samsung Electronics zaprezentował pralkę AddWash – skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono dodatkowe drzwi. Dzięki temu możemy dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie trwającego cyklu prania. Pralka oferuje również inne rozwiązania zapewniające wysoką skuteczność prania, takie jak technologia Eco Bubble™ i Speed Spray, a także zwiększające wygodę jej obsługi.

Czytaj więcej...
crooSer nowej generacji -

THOMAS

crooSer nowej generacji - odkurzacz workowy crooSer turbooz 2.0 784 020

2016-05-01

Dobrze wszystkim znana linia odkurzaczy crooSer firmy Thomas została zastąpiona nowymi modelami z serii 2.0. Przed Państwem crooSer turbooz 2.0.

Czytaj więcej...
Odkurzacz do twardych powierzchni -

MIELE

Odkurzacz do twardych powierzchni - Complete C3 Comfort Parquet

2016-05-01

Bogata oferta odkurzaczy sprawia, że każdy może znaleźć urządzenie dostosowane do jego potrzeb. Obok modeli skierowanych do alergików czy właścicieli zwierzą, dostępne są produkty energooszczędne lub przystosowane do czyszczenia konkretnego typu powierzchni.

Czytaj więcej...
Waga kuchenna

ADLER

Waga kuchenna AD 3153 green & orange

2016-05-01

W kuchni liczą się precyzja i fantazja. O to pierwsze zadba nowa waga kuchenna firmy Adler, o drugie – ciekawe przepisy i wyobraźnia.

Czytaj więcej...
Wyciskarka do owoców i warzyw

GOTIE

Wyciskarka do owoców i warzyw GSJ-800

2016-05-01

Wyciskarki do owoców i warzyw cieszą się niesłabnącą popularnością. Doceniane są za zachowanie składników odżywczych, a także łatwe czyszczenie i… efekt końcowy. Nową jakość obsługi wprowadziła firma Gotie, która stworzyła model z wyświetlaczem LCD.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket