Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czajnik bezprzewodowy

ELDOM

Czajnik bezprzewodowy C500

2017-08-09

Czajniki z regulacją temperatury są bardzo praktyczne. Umożliwiają bowiem dostosowanie odpowiedniego jej zakresu do rodzaju naparu. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących jakość parzenia herbaty czy ziół.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

AMICA

Wyciskarka wolnoobrotowa JSM 4012

2017-08-09

Lekarze i dietetycy zalecają, by podstawą naszej diety były warzywa i owoce, są one bowiem najbogatsze w witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Czytaj więcej...
Spieniacz do mleka

JURA

Spieniacz do mleka hot&Cold

2017-08-09

Któż z nas jej nie lubi? Gładka, kremowa, mleczna, do różnorodnych kulinarnych zastosowań. O czym mowa? Rzecz jasna, o mlecznej piance!

Czytaj więcej...
Okap przyścienny Maris Plus

FRANKE

Okap przyścienny Maris Plus oraz płyta indukcyjna Maris

2017-08-09

Minimalistyczne wykończenie, dbałość o detale, lśniąca powierzchnia i funkcjonalność najlepszych na rynku sprzętów AGD – tak pokrótce można scharakteryzować nowe urządzenia z serii Maris i Maris Plus marki Franke.

Czytaj więcej...
Piekarniki z serii

AMICA

Piekarniki z serii Fine Design

2017-08-09

Urządzenia z linii Fine mają wszystko to, czego od piekarnika oczekują dzisiejsi klienci: komfort obsługi, szeroką paletę funkcji, bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz klasyczne, uniwersalne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Piekarnik

KERNAU

Piekarnik KBO 0974 SV PT X

2017-08-09

Obok wzornictwa urządzenia równie ważnym determinantem wyboru jest jego zaplecze techniczne i funkcjonalne, choćby zastosowanie zabezpieczeń.

Czytaj więcej...
Kuchenka mikrofalowa

SAMSUNG

Kuchenka mikrofalowa MS22M8054AK

2017-08-09

Czarne, eleganckie wzornictwo nadaje kuchni nowoczesny wygląd. Ważne przy tym, aby walorom wizualnym towarzyszył niezbędny wachlarz funkcji i zakresów mocy.

Czytaj więcej...
Okap podszafkowy

FABER

Okap podszafkowy Swift

2017-08-09

W ofercie marki Faber, specjalisty w segmencie okapów, znajdziemy od niedawna bardzo ciekawą propozycję – tak od strony wzorniczej, jak i technicznej.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket