Artykuły

Najnowocześniejszy wóz transmisyjny Sony

Najnowocześniejszy wóz transmisyjny Sony w Polsacie

2021-05-19

Jeszcze w tym roku do floty produkcyjnej Polsatu dołączy nowy wóz transmisyjny, który będzie wykorzystywał technikę IP do produkcji i przesyłu sygnału. Jest przygotowywany przez Sony we współpracy z firmami 4Vision i Autokontener.

Czytaj więcej...
Większe możliwości

Większe możliwości DVB-T

2021-04-27

Telewizja hybrydowa HbbTV (Hybrid Broadband Broadcast Television) to połączenie tradycyjnej telewizji z Internetem. Aby móc korzystać z nowych funkcji, należy mieć w domu telewizor lub odbiornik DVB-T2 odbierający telewizję naziemną przy pomocy tradycyjnej anteny i podłączony do sieci internetowej oraz aktywować w ustawieniach funkcję HbbTV.

Czytaj więcej...
Wypowiedź Macieja Staszaka

Wypowiedź Macieja Staszaka o refarmingu częstotliwości

2021-04-27

W związku z decyzją Komisji Europejskiej nadawcy telewizyjni muszą zwolnić pasmo 700 MHz. Ma ono zostać przeznaczone do budowy sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu w tzw. technologii 5G. Dla firmy Emitel, operatora naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, jest to obecnie największe wyzwanie. W tym miejscu należy podkreślić, że zmiana, która już się rozpoczęła, a zakończy się w czerwcu 2022 r., jest największym przedsięwzięciem w historii telewizji naziemnej w Polsce – nawet większym niż przejście z nadawania analogowego na cyfrowe.

Czytaj więcej...
Produkcje wytwórni Warner Bros.

Produkcje wytwórni Warner Bros. dostępne w usługach VoD

2021-04-24

Canal+ Polska nawiązało współpracę z jednym z największych studiów filmowych – Warner Bros. Entertainment, będącym częścią Warner Media.

Czytaj więcej...
Grupa Polsat

Grupa Polsat podsumowuje 2020 r.

2021-04-24

Grupa Polsat w 20020 r. sprawnie dostosowała działalność do nowych warunków panujących w czasie pandemii, kontynuując dynamiczny rozwój, rozbudowując sieci 5G, kupując portal Interia.pl, wchodząc na rynek fotowoltaiki i przekazując ponad 50 mln zł na pomoc w walce z pandemią.

Czytaj więcej...
Raport

Raport za 2020 rok

2021-03-23

W raporcie za rok 2020 Emitel podsumowuje najważniejsze wydarzenia w zakresie podejmowanych działań w obszarze ochrony środowiska naturalnego.

Czytaj więcej...
Nowy pakiet

Nowy pakiet Relax+

2021-03-23

Klienci zawierający nowe umowy i wybierający pakiet Relax+ otrzymają dostęp do bogatej oferty 86 kanałów telewizyjnych, w tym do kanału nSport+ oraz wybranych treści premium z jakościowych bibliotek Canal+ dzięki promocyjnemu dostępowi do Canal+ Family na okres 24 miesięcy za 0 zł.

Czytaj więcej...
Polsat Sport Premium oraz Ipla pokażą

Polsat Sport Premium oraz Ipla pokażą Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA

2021-03-22

Wystartowała faza pucharowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Wybrane mecze tej fazy będą dostępne w Ipli w jakości 4K.

Czytaj więcej...
Otwiera platformę

Otwiera platformę webOS Smart TV

2021-03-22

Firma LG Electronics poinformowała o udostępnieniu popularnego systemu webOS TV innym producentom telewizorów.

Czytaj więcej...
TVP Sport

TVP Sport na platformie HbbTV

2021-03-01

Kanał TVP Sport udostępnił wszystkie transmisje, a także inne treści VoD w naziemnej telewizji cyfrowej poprzez platformę hybrydową HbbTV. Od 14 stycznia br. widzowie mogą wybierać, czy chcą oglądać to, co jest emitowane w kanale linearnie, czy też wybrać treści na żądanie.

Czytaj więcej...
Współpraca z

Współpraca z BWF

2021-02-28

Firma Creative nawiązała współpracę z BWF (Badminton World Federation), czyli Światową Federacją Badmintona. Celem kooperacji jest dodanie holograficznego dźwięku SXFI Live do transmisji „na żywo” z badmintonowych rozgrywek.

Czytaj więcej...
Współpraca LG Electronics

Współpraca LG Electronics z marką Xbox

2021-02-27

Firma LG Electronics i marka Xbox podpisały umowę o współpracy marketingowej na zasadach wyłączności.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket