Artykuły

Złoty medal dla nagrzewnicy

Złoty medal dla nagrzewnicy BV 471

2020-02-25

Należąca do Grupy Dantherm marka Master została doceniona w trakcie międzynarodowych targów Budma 2020 w Poznaniu.

Czytaj więcej...
Wzrosty na rynku robotów koszących

Wzrosty na rynku robotów koszących

2020-02-25

Globalny rynek robotów koszących został wyceniony na 351,12 mln USD w 2018 r. W okresie od 2019 r. do 2025 r. prawdopodobnie osiągnie wskaźnik CAGR na poziomie 21,9 proc.

Czytaj więcej...
Zaprezentowała narzędzia bezprzewodowe

Zaprezentowała narzędzia bezprzewodowe systemu XGT

2020-02-25

Pod koniec zeszłego roku japońska firma zakomunikowała swoją wizję rynku elektronarzędzi na rok 2020. W jej skład wchodzi m.in. nowy system zasilania akumulatorowego XGT, mający zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Szczypce i nożyce

Szczypce i nożyce do przewodów oraz drutów

2019-12-09

Jednymi z najpopularniejszych narzędzi używanych przez elektryków, elektroników i mechaników są szczypce i nożyce o różnych funkcjach: cięcia, przytrzymywania, profilowania kabli i drutów.

Czytaj więcej...
Wkręcanie i wiercenie

Wkręcanie i wiercenie w domu i nie tylko

2019-12-09

Wkrętarki i wiertarkowkrętarki należą do najpopularniejszych elektronarzędzi. Przydają się nie tylko przy skręcaniu mebli, ale również z powodzeniem zastąpią tradycyjne wiertarki o małej mocy. Są przy tym znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.

Czytaj więcej...
Dzień osób sprzątających zawodowo

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
Horst W. Garbrecht mianowany na Dyrektora Operacyjnego (COOE) KOKI Holdings

Horst W. Garbrecht mianowany na Dyrektora Operacyjnego (COOE) KOKI Holdings

2019-10-07

Horst Garbrecht został Dyrektorem Operacyjnym (COOE) KOKI Holdings w Europie, japońskiej matki spółki Metabo. Przyjął tę rolę równolegle ze swoją funkcją Prezesa Zarządu Metabo GmbH z siedzibą w Nürtingen.

Czytaj więcej...
Rozłupywanie

Rozłupywanie i rozdrabnianie drewna

2019-10-07

Podczas przydomowych prac, zwłaszcza jesienną porą, przydatne mogą okazać się takie maszyny jak łuparka czy rozdrabniarka. Ta pierwsza wyręczy nas w rąbaniu drewna, które może na zimę przydać się na opał czy też do kominka. Druga ułatwi pracę zwłaszcza podczas pielęgnacji ogrodowej przestrzeni. Pozwoli szybko i bez większego wysiłku pozbyć się nadmiaru gałęzi, zdrewniałych łodyg czy korzeni.

Czytaj więcej...
Latarki i lampy

Latarki i lampy w różnych zastosowaniach

2019-10-07

Przenośne lampy i latarki zasilane przewodowo i bezprzewodowo z baterii lub akumulatorów umożliwiają oświetlenie trudno dostępnych miejsc w wielu miejscach w warsztacie, na budowie czy w pracach domowych.

Czytaj więcej...
Bezpieczna praca

Bezpieczna praca z odzieżą roboczą

2019-10-07

Już dawno minęły czasy, gdy odzież robocza stanowiła ekstrawagancję, a obraz fachowca stanowił mężczyzna w wytartych dżinsach i flaneli. Dziś odpowiednia odzież robocza zapewnia nie tylko komfortową i bezpieczną pracę. Przede wszystkim jest niezwykle praktyczna, a dobrze ubrany pracownik to także wizytówka fi rmy.

Czytaj więcej...
Przenośne ciepło

Przenośne ciepło – zastosowanie nagrzewnic mobilnych

2019-10-07

Mają one wiele dziedzin zastosowań – od niewielkich pomieszczeń, jak biura w terenie, warsztaty i garaże, budownictwo, produkcja i logistyka, rolnictwo, po imprezy plenerowe. Korzystają z nich wojsko i służby ratunkowe.

Czytaj więcej...
Szybkie i sprawne wiercenie

Szybkie i sprawne wiercenie w różnych materiałach

2019-10-07

Wiertarki są w obecnych czasach używane powszechnie, nie tylko do celów zawodowych. Chyba każdy ma w swoim domowym warsztacie wiertarkę lub wiertarkowkrętarkę. Producenci dbają o odpowiednie zaawansowanie techniczne urządzeń, dlatego występują one na rynku w dziesiątkach postaci, różniących się parametrami roboczymi, elementami konstrukcji, a przede wszystkim przeznaczeniem. Olbrzymi wybór pozwala idealnie dopasować urządzenie do potrzeb każdego użytkownika.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket