Artykuły

Wolnostojące

Wolnostojące zmywarki 45 cm

2021-11-07

Automatyczny sprzęt do mycia naczyń jeszcze do niedawna kojarzył się z zasobnością portfela i fanaberią jego użytkowników. Dziś jest standardem w każdej nowo projektowanej lub remontowanej kuchni. Czy każda kuchnia pomieści najpotrzebniejsze sprzęty, a do tego jeszcze zmywarkę? Tak, jeśli zastosujemy model o szerokości 45 cm.

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia susząco-odświeżające i prasujące

2021-11-07

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. Dotyczy to zarówno kuchenki, jak i okapu czy lodówki. Również drobne urządzenia, jak suszarki do włosów czy żelazka, mają określone przeznaczenie. Co w zakresie domowego suszenia, odświeżania i prasowania oferuje duży sprzęt AGD? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...
Organizacja

Organizacja przestrzeni kuchennej

2021-11-06

Dobrze zaprojektowana kuchnia łączy się z jej funkcjonalnym i praktycznym wyposażeniem. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy!

Czytaj więcej...
Płyty

Płyty typu domino

2021-11-01

Płyty typu domino, zwane również modułowymi, to płyty pomniejszone, osiągające średnio 30 – 40 cm szerokości. Nazywane także zestawami combi set umożliwiają dowolne łączenie różnych modułów i stref grzewczych – także frytkownic, płyt typu teppan yaki, wok, grill itp. Wybierane są także przez konsumentów z powodu mniejszej liczby pól grzewczych.

Czytaj więcej...
Spójne

Spójne linie wzornicze

2021-11-01

Linia wzornicza to nic innego jak seria produktów o tej samej bądź bardzo podobnej stylistyce elementów wykończeniowych, dekoracji czy całych frontów urządzeń. Linie wzornicze w dużym sprzęcie kuchennym AGD to wyjątkowo ciekawa i spójna oferta. Po zamontowaniu w kuchni stanowią integralną i efektowną jej część. Mogą występować zarówno w formie wolnostojącej, jak i do zabudowy.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne zmywarki kompaktowe

2021-10-05

Kompaktowa zmywarka wolnostojąca to najmniejszy typ zmywarki na rynku. Niewielkie gabaryty są w stanie pomieścić 6 – 7 kompletów naczyń, a sprzęt z powodzeniem zmieści się na kuchennym blacie. Kto może być zadowolony z takiego urządzenia? Sprawdźmy, co oferuje taki sprzęt i jakie ma możliwości.

Czytaj więcej...
Pralki

Pralki i inne kompaktowe urządzenia AGD

2021-10-04

Kompaktowe, czyli jakie? Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Będzie to lodówka o niestandardowej szerokości, pralka, której głębokość pozwoli zmieścić się w wąską łazienkową szczelinę, a także zmywarka, którą możemy postawić na blacie. Wszystkie te urządzenia łączy jeden wspólny mianownik – zmieszczą się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest towarem deficytowym.

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące zamrażarki skrzyniowe

2021-10-03

Zamrażarki skrzyniowe są pojemne, wygodne i praktyczne. Ich atrybutem jest z pewnością duża pojemność użytkowa. Są chętnie kupowanym sprzętem nie tylko do gospodarstw domowych, ale również sklepów, małej gastronomii, a nawet dużych hoteli. Skąd wynika ich wszechstronność w zastosowaniu? Sprawdziliśmy!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket