Artykuły

Okap AQ Sense

FRANKE

Okap AQ Sense FVAS A80 BK

2022-10-06

Firma Franke, oferująca rozwiązania i systemy zbudowane w oparciu o precyzyjną inżynierię i tradycję szwajcarskiego rzemiosła, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb użytkowników, oferuje kolejny nowoczesny produkt należący do kolekcji Mythos.

Czytaj więcej...
Suszarka bębnowa

AMICA

Suszarka bębnowa ADS71LD

2022-09-11

Do urządzeń wolnostojących marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego w Polsce, dołącza automatyczna suszarka do ubrań ADS71LD. Najnowszy model tego urządzenia wyróżniają przede wszystkim praktyczna pojemność, wynosząca 7 kg, energooszczędność, a także 15 programów automatycznych.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

BOSCH

Pralkosuszarka WDU8H540PL

2022-09-11

Firma Bosch od ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Takim produktem jest najnowsza pralkosuszarka Serie 8 WDU8H540PL, która z uwagi na zastosowane funkcje, a także standardowe wymiary sprawdzi się tam, gdzie zmieściłaby się normalnogabarytowa pralka automatyczna, a dodatkowo oferuje energooszczędne i skuteczne suszenie tkanin.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

MPM

Chłodziarkozamrażarki MPM-81-CJH-23 i MPM-81-CJH-24

2022-09-09

Modele podblatowych chłodziarkozamrażarek z wewnętrznym zamrażalnikiem wciąż cieszą się dużą popularnością, z uwagi na kompaktowe wymiary i praktyczne funkcje. Na rynku każdego roku pojawiają się nowe urządzenia. Nowymi propozycjami w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM są modele MPM-81- CJH-23 oraz MPM-81-CJH-24.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka Titania LA6683DS

2022-09-09

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyło nowe urządzenie chłodnicze z linii wzorniczej Titania. Linia tych produktów wykorzystuje elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki i kuchenkę mikrofalową do zabudowy oraz okapy, a teraz również wielkogabarytową chłodziarkozamrażarkę french door z praktycznymi szufladami zamiast tradycyjnego zamrażalnika.

Czytaj więcej...
Okap przyścienny

MPM

Okap przyścienny MPM-90-OVS-24

2022-09-08

Oferta przyściennych okapów marki MPM powiększyła się o model MPM-90-OVS-24. Został on wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dodatkowym materiałem jest bezpieczne, hartowane szkło. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...
Płyta ceramiczna

CONCEPT

Płyta ceramiczna SDV1230

2022-09-08

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt ceramicznych i prezentuje nowy model – SDV1230. Kompaktowa płyta wyposażona jest w 2 pola grzewcze. Dzięki kompaktowej szerokości będzie idealnym wyposażeniem szczególnie do mniejszych gospodarstw domowych.

Czytaj więcej...
NikolaTesla

ELICA

NikolaTesla Unnplugged

2022-09-08

Marka Elica jest znana na rynku dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, awangardowym projektom, starannemu doborowi materiałów i zaawansowanym rozwiązaniom, które gwarantują maksymalną wydajność i mniejsze zużycie energii. Wszystko to pozwoliło firmie zrewolucjonizować tradycyjny wizerunek okapów kuchennych: nie są już one zwykłymi urządzeniami kuchennymi, ale obiektami o wyjątkowym wzornictwie, poprawiającymi jakość życia domowników. Nie inaczej zadziało się i w tym roku, kiedy na targach Eurocucina 2022 Elica zaprezentowała Unplugged – nowość z linii innowacyjnych płyt NikolaTesla, które od 6 lat wyznaczają drogę do kuchni przyszłości.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket