Artykuły

Kreatywne partnerstwo

Kreatywne partnerstwo z Toiletpaper

2023-05-08

Firma Samsung razem z kreatywnym partnerem Toiletpaper stworzyli nowe, limitowane edycje paneli Bespoke, które zachęcają do odważnego wyrażania siebie i personalizacji przestrzeni kuchennej.

Czytaj więcej...
Supplier Day

Supplier Day 2023

2023-05-08

Firma BSH, reprezentująca wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, zaprasza dostawców materiałów produkcyjnych na dzień otwarty. Wydarzenie zostało zaplanowane na 27 czerwca 2023 r. podczas Supplier Day w Łodzi w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...
Inteligentne

Inteligentne algorytmy gotowania

2023-05-07

Amica nie przestaje pozytywnie zaskakiwać użytkowników sprzętów kuchennych. W najnowszej ofercie produktowej prezentuje produkty wyposażone w inteligentne programy i funkcje ukryte pod wspólnym oznaczeniem 3.0. Płyty indukcyjne 3.0 to nowa era w kategorii płyt grzejnych marki Amica, oferujących między innymi funkcje HobControl Pro i HoodConnect.

Czytaj więcej...
Finaliści make me!

Finaliści make me! 2023

2023-05-07

Międzynarodowy konkurs make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival. Najważniejszym jego celem jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei oraz wsparcie młodych projektantów w wieku 20 – 35 lat, którzy są gotowi do startu.

Czytaj więcej...
Nowe wydarzenia

Nowe wydarzenia dla odwiedzających

2023-05-06

Odwiedzający tegoroczne targi IFA, podobnie jak w latach ubiegłych, mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń, ponieważ planowany jest cały szereg nowych wydarzeń. Należą do nich The House of Robots, The Sustainability Village, Robotic Bar oraz Gaming and Esports Bar. W tym roku IFA zaprasza do Berlina w dniach od 1 do 5 września.

Czytaj więcej...
Łączy kompetencje

Łączy kompetencje w Europie

2023-05-05

Franke Home Solutions, oddział Grupy Franke, w celu wzmocnienia silnej pozycji na rynku, modyfikuje swoje portfolio produktów i konsoliduje kompetencje zakładów produkujących zlewozmywaki ze stali szlachetnej w Europie. W tym celu zakład Franke we włoskim Peschiera del Garda stanie się w perspektywie średnioterminowej centralnym miejscem produkcji zlewozmywaków stalowych.

Czytaj więcej...
Nowe plany

Nowe plany i inwestycje

2023-05-05

Od dramatycznego pożaru w czerwcu ubiegłego roku minęło niespełna 10 miesięcy. W tym czasie nasz największy producent okapów przywrócił w pełni produkcję i ma na koncie nowe, wartościowe inwestycje oraz realizuje plany, dzięki którym z nadzieją patrzy w przyszłość.

Czytaj więcej...
Rekordowe obroty na poziomie 15,9 miliarda euro

Rekordowe obroty na poziomie 15,9 miliarda euro w 2022 roku

2023-05-03

Rok obrotowy 2022 to już trzeci z kolei rekordowy rok dla BSH Hausgeräte GmbH, z obrotami na poziomie 15,9 mld euro. Wynik ten stanowi wzrost o 2,5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym (po uwzględnieniu różnic kursowych 4,2 proc.). Koncern BSH ponownie zanotował wzrost obrotów we wszystkich regionach.

Czytaj więcej...
Bosch

Bosch numerem jeden na świecie w kategorii zmywarek

2023-04-11

Zgodnie danymi Euromonitora marka Bosch jest nr 1 w sprzedaży zmywarek na świecie. Poszukując sprzętu gospodarstwa domowego, konsumenci najczęściej decydują się na zmywarki marki Bosch.

Czytaj więcej...
Suszarki Bespoke z tytułem

Suszarki Bespoke z tytułem „Produkt Roku 2022”

2023-04-08

Suszarki automatyczne Samsung Bespoke AI zapewniają energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia, a zastosowanie AI sprawia, że urządzenia zarekomendują odpowiedni program suszenia na podstawie parametrów prania. Te oraz pozostałe wyjątkowe cechy urządzeń docenili głosujący w corocznym plebiscycie Benchmark.pl, w którym suszarki Bespoke AI zostały nagrodzone tytułem „Produkt Roku 2022”. 

Czytaj więcej...
Trendy 2023 w sprzętach gospodarstwa domowego

Trendy 2023 w sprzętach gospodarstwa domowego [promocja]

2023-04-02

W 2023 r. czeka nas sprytna oszczędność, z nutką nostalgii i powrót do natury. Czym jeszcze zaskoczą nas nadchodzące trendy? Marka Gorenje dzieli się przeglądem najciekawszych zjawisk, które będziemy obserwować w zachowaniach konsumentów, designie i na rynku AGD.

Czytaj więcej...
100 milionów silników inwerterowych

100 milionów silników inwerterowych Direct Drive

2023-04-02

Firma LG Electronics wyprodukowała już ponad 100 mln silników inwerterowych Direct Drive (DD). Zróżnicowana technologia silników jest głównym czynnikiem decydującym o dużej wydajności i niesłabnącej popularności czołowych w branży rozwiązań pralniczych LG na całym świecie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket