Artykuły

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2022-01-03

Wąska zmywarka do zabudowy, czyli taka o szerokości 45 cm, sprawdzi się idealnie nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale również większych kuchniach. Wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony od potrzeb użytkowników, możliwości przestrzennych i oczekiwań względem funkcji i kluczowych parametrów.

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne piekarniki parowe

2022-01-03

Gotowanie na parze jest jedną z najstarszych metod przyrządzania potraw. Najpierw gotowano w ten sposób w naczyniu umieszczanym we wrzątku, potem w szybkowarze, a następnie w parowarze i specjalnym urządzeniu do gotowania na parze. Dziś na parze gotować możemy w nowoczesnych piekarnikach parowych.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne

Funkcjonalne płyty indukcyjne

2022-01-03

Płyty wykorzystujące indukcję to jeden z najefektywniejszych sposobów gotowania. Rozwiązania w nich stosowane sprawiają, że gotowanie jest nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne i intuicyjne. Ich główne zalety to krótki czas nagrzewu, aspekty ekonomiczne, błyskawiczne reagowanie na zmianę poziomu mocy i łatwość utrzymania w czystości.

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe witryny chłodnicze

2021-12-04

Witryny chłodnicze, nawet domowe, to zaawansowane produkty nie tylko pod kątem technicznym, ale przede wszystkim wzorniczym. Po zainstalowaniu prezentują się bardzo elegancko. Równie efektownie wyglądają też chłodzone produkty. Najczęściej witryny wykorzystuje się do chłodzenia trunków, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby chłodzić w nich żywność, leki czy owoce.

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2021-12-03

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie kilku kompletów naczyń jednocześnie. W jednym cyklu zmywania mogą wykorzystać rozmaite rozwiązania techniczne, w które zostały wyposażone, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania i idealnie czyste naczynia.

Czytaj więcej...
Szuflady

Szuflady do pakowania próżniowego

2021-12-01

Pakowanie próżniowe to przede wszystkim dłuższe przechowywanie żywności. Proces opiera się na wypompowaniu powietrza z worków foliowych lub specjalnych pojemników próżniowych, w których znajdują się produkty spożywcze. Na rynku dostępne są kompaktowe modele, a także większe – do zabudowy, w formie specjalnej szuflady.

Czytaj więcej...
Niewidzialne

Niewidzialne okapy szafkowe

2021-12-01

Modele szafkowe to jedna z najpopularniejszych konstrukcji okapów. Niejednokrotnie zupełnie płaska powierzchnia w tych urządzeniach sprawia, że zabudowany w szafce okap staje się niewidzialny dla oka, a tym samym nie zaburza odpowiednio wystylizowanej przestrzeni kuchennej. Do tego jest również praktyczny, nie tylko w kwestii oczyszczania powietrza, ale również dodatkowego oświetlenia płyty i blatu roboczego.

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące zamrażarki szufladowe

2021-11-07

Zamrażarki służą do dłuższego przechowywania żywności przez jej głębokie mrożenie. Do niedawna występowały wyłącznie w formie dużych skrzyń. Obecnie zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością nie ustępują najnowocześniejszym urządzeniom chłodniczym.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket