Artykuły

Kolumny głośnikowe

TAGA HARMONY

Kolumny głośnikowe TAV-607 5.0

2021-02-27

Zestaw nowej generacji

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadził do oferty nową generację serii Audio-Video. Nie jest ona ewolucją poprzedniej. To całkowicie nowe podejście do projektowania i brzmienia tej linii, które zaowocowało trzema nowymi modelami: podłogowym TAV-607F, surround TAV-S i centralnym TAV-C.

Czytaj więcej...
Słuchawki bezprzewodowe

TECHNISAT

Słuchawki bezprzewodowe Stereoman ISI

2021-01-25

Słuchawki z udogodnieniami dla niedosłyszących

Stereoman ISI 2 to lekkie i komfortowe słuchawki bezprzewodowe do oglądania telewizji i słuchania muzyki.

Czytaj więcej...
Słuchawki

CREATIVE

Słuchawki Outlier Air v2 i Air Sports v2

2021-01-25

Zestaw słuchawkowy z panelem dotykowym

Firma Creative wprowadziła na rynek drugą edycję bezprzewodowych słuchawek dokanałowych Outlier Air i Air Sports. Nowe konstrukcje są porównywalne technicznie ze swoimi poprzednikami. Różnica wynika z dodatków poprawiających ergonomię użytkowania.

Czytaj więcej...
Soundbar

TCL

Soundbar TS8111

2021-01-25

Popraw brzmienie telewizora

Oferta soundbarów marki TCL wzbogaciła się o model TS8111. Jest to 2.1-kanałowy system audio, który obsługuje dźwięk m.in. w standardzie Dolby Atmos. Urządzenie charakteryzuje się smukłą i elegancką konstrukcją. Dzięki wykorzystywanym przetwornikom może wzbogacić brzmienie praktycznie każdego odbiornika telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

TAGA HARMONY

Kolumny głośnikowe TAV-607F

2021-01-25

Nowa generacja serii TAGA Audio-Video

Firma TAGA Harmony opracowała nową generację kolumn głośnikowych z serii TAV. Jej reprezentantem jest podłogowy model TAV-607F, który kontynuuje dziedzictwo swoich poprzedników i udawania, że seria TAGA Audio-Video to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w swojej grupie cenowej.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

NORDMENDE

Radioodbiornik Transita 30

2020-12-06

Trzy kolory cyfrowego radia

Radioodbiorniki Nordmende udanie powróciły na rynek i regularnie pojawiają się na nim nowe, stylizowane na retro modele. Jednym z najnowszych urządzeń tej niemieckiej marki jest Transita 30.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

CAMRY

Radioodbiornik CR 1180

2020-12-06

Radio z sieci i nie tylko

Rozwój techniki umożliwił nam korzystanie z nowych i ulepszonych modeli komputerów i telewizorów. Na szczęście rozwój ten nie ominął producentów odbiorników radiowych, dzięki czemu możemy dziś korzystać z niezwykle wygodnej opcji, jaką jest radio internetowe. Jest ono dostępne w nowym modelu CR 1180 marki Camry.

Czytaj więcej...
Soundbar

CREATIVE

Soundbar Stage V2

2020-12-06

Firma Creative wprowadza na europejski rynek nowy soundbar – Stage V2. Jest to ulepszona wersja dostępnego w polskiej dystrybucji modelu Stage 2.1, obecnie najlepiej sprzedającego się i docenianego soundbara marki Creative w cenie do 400 zł.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket