Artykuły

Efektywna i wydajna kuchnia

Efektywna i wydajna kuchnia [promocja]

2023-06-03

W wydajnym i efektywnym wykonywaniu kuchennych czynności istotną rolę odgrywają urządzenia AGD, które dzięki swoim funkcjom mogą znacząco ułatwiać gotowanie i sprzątanie. Eksperci marki Hisense radzą, na co zwrócić uwagę, wybierając wyposażenie kuchni, aby było wsparciem w codziennych obowiązkach.

Czytaj więcej...
Z prestiżową nagrodą

Z prestiżową nagrodą „iF Design Award” 2023

2023-06-03

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD, po raz kolejny zdobył prestiżową nagrodę „iF Design Award”. Nagroda została przyznana za innowacyjną dwustrefową podblatową szafę chłodzącą na wino. Tegoroczne wyróżnienie kontynuuje imponującą passę zwycięstw skandynawskiej marki w konkursie uznawanym za jeden z najbardziej prestiżowych w świecie designu.

Czytaj więcej...
Nowa formuła

Nowa formuła kulinarnych wydarzeń

2023-06-03

Miele wprowadza nowości na swojej kulinarnej scenie. W Miele Experience Centers w całej Polsce startują kulinarne wydarzenia w nowej formule, będące odpowiedzią na potrzeby gości salonów i tworzone zgodnie z zasadą „less waste”.

Czytaj więcej...
Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów

Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów [promocja]

2023-05-10

Świadome gospodarowanie sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz jego odpowiednie pozbycie się to jedno. Drugą ważną kwestią jest logistyka i ostateczny recycling. Jak jest dostarczany taki sprzęt przez jedną z największych tego typu spółek w Polsce i jak ważne jest to dla naszego środowiska? O tym rozmawiamy z Marcinem Połeciem, kierownikiem Działu Logistyki REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Polski producent AGD

Polski producent AGD podsumowuje 2022 rok

2023-05-09

Największy polski producent AGD odczuwał presję kosztową i popytową, ale jednocześnie z sukcesem wzmocnił płynność finansową, zmniejszył zadłużenie i jest przygotowany na różne scenariusze rozwoju sytuacji na europejskim rynku AGD. Spółka spodziewa się lepszego roku 2023.

Czytaj więcej...
Kreatywne partnerstwo

Kreatywne partnerstwo z Toiletpaper

2023-05-08

Firma Samsung razem z kreatywnym partnerem Toiletpaper stworzyli nowe, limitowane edycje paneli Bespoke, które zachęcają do odważnego wyrażania siebie i personalizacji przestrzeni kuchennej.

Czytaj więcej...
Supplier Day

Supplier Day 2023

2023-05-08

Firma BSH, reprezentująca wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, zaprasza dostawców materiałów produkcyjnych na dzień otwarty. Wydarzenie zostało zaplanowane na 27 czerwca 2023 r. podczas Supplier Day w Łodzi w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...
Inteligentne

Inteligentne algorytmy gotowania

2023-05-07

Amica nie przestaje pozytywnie zaskakiwać użytkowników sprzętów kuchennych. W najnowszej ofercie produktowej prezentuje produkty wyposażone w inteligentne programy i funkcje ukryte pod wspólnym oznaczeniem 3.0. Płyty indukcyjne 3.0 to nowa era w kategorii płyt grzejnych marki Amica, oferujących między innymi funkcje HobControl Pro i HoodConnect.

Czytaj więcej...
Finaliści make me!

Finaliści make me! 2023

2023-05-07

Międzynarodowy konkurs make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival. Najważniejszym jego celem jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei oraz wsparcie młodych projektantów w wieku 20 – 35 lat, którzy są gotowi do startu.

Czytaj więcej...
Nowe wydarzenia

Nowe wydarzenia dla odwiedzających

2023-05-06

Odwiedzający tegoroczne targi IFA, podobnie jak w latach ubiegłych, mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń, ponieważ planowany jest cały szereg nowych wydarzeń. Należą do nich The House of Robots, The Sustainability Village, Robotic Bar oraz Gaming and Esports Bar. W tym roku IFA zaprasza do Berlina w dniach od 1 do 5 września.

Czytaj więcej...
Łączy kompetencje

Łączy kompetencje w Europie

2023-05-05

Franke Home Solutions, oddział Grupy Franke, w celu wzmocnienia silnej pozycji na rynku, modyfikuje swoje portfolio produktów i konsoliduje kompetencje zakładów produkujących zlewozmywaki ze stali szlachetnej w Europie. W tym celu zakład Franke we włoskim Peschiera del Garda stanie się w perspektywie średnioterminowej centralnym miejscem produkcji zlewozmywaków stalowych.

Czytaj więcej...
Nowe plany

Nowe plany i inwestycje

2023-05-05

Od dramatycznego pożaru w czerwcu ubiegłego roku minęło niespełna 10 miesięcy. W tym czasie nasz największy producent okapów przywrócił w pełni produkcję i ma na koncie nowe, wartościowe inwestycje oraz realizuje plany, dzięki którym z nadzieją patrzy w przyszłość.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket