Artykuły

Lodówki wielodrzwiowe

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2022-02-01

Lodówki multidoor, jak wskazuje sama nazwa, to urządzenia chłodnicze wyposażone w wiele drzwi. Mogą być co najmniej trzydrzwiowe, a największe obecnie na rynku są modele pięciodrzwiowe. Wyposażone są w wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne przechowywanie żywności na dłużej. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Pralki z systemem

Pralki z systemem automatycznego dozowania

2022-02-01

Pralki automatyczne na przestrzeni ostatnich lat stały się nie tylko urządzeniami do prania, ale też wirowania, odkłaczania, suszenia, a nawet odświeżania tkanin. Wszystkie te udogodnienia zostały opracowane i wdrożone do seryjnej produkcji, aby zaspokoić wciąż rosnące potrzeby użytkowników. Jedną z nowszych innowacji jest tak zwany system automatycznego dozowania. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Odważne rozwiązania

ELICA

Odważne rozwiązania w nowoczesnej kuchni

2022-01-31

Kuchnia, zarówno jako otwarta przestrzeń, kompaktowa wnęka czy niezależne pomieszczenie, jest w coraz większym stopniu w ciągłej komunikacji i integracji z domową przestrzenią i ogniskuje codzienne rodzinne i towarzyskie życie. Łączy zatem rozmaite funkcje. Producenci sprzętów kuchennych od lat poszukują idealnych rozwiązań. Wyzwaniu sprostała firma Elica, która odważnie zaproponowała użytkownikom nowoczesną linię płyt NikolaTesla.

Czytaj więcej...
Zmywarki o szerokości

Zmywarki o szerokości 60 cm

2022-01-30

Zmywarka do zabudowy o tak zwanej standardowej szerokości, wynoszącej 60 cm, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie często przygotowujemy posiłki, a tym samym codziennie mamy wiele naczyń do zmywania. Jej zaletą jest też to, że z powodzeniem będzie pasowała do każdej zabudowy kuchennej.

Czytaj więcej...
Stylowe

Stylowe okapy sufitowe

2022-01-29

Okapy sufitowe doskonale wpisują się w najnowsze trendy projektowe i wzornicze. Wymagają przy tym pewnych przemyśleń i innego spojrzenia na kuchnię, ale za to odwzajemniają się jakością i efektywnością wentylacji, a do tego znakomicie się prezentują. (Fot. Elica)

Czytaj więcej...
Tradycyjne piekarniki

Tradycyjne piekarniki do zabudowy

2022-01-29

Piekarnik tradycyjny to taki, który zazwyczaj jest zasilany elektrycznie i wyposażony w klasyczne opcje grzania, a także standardowe wymiary, czyli o szerokości i głębokości około 60 cm. Modele charakteryzujące się wymienionymi parametrami są najczęściej wybierane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe

2022-01-06

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe do niedawna kojarzone były z dużym, profesjonalnym sprzętem użytkowanym w dużych restauracjach i innych punktach gastronomicznych. Coraz częściej pojawiają się jednak w domach i mieszkaniach, a ich wzornictwo i kolorystyka mogą zaskoczyć niejednego projektanta wnętrz.

Czytaj więcej...
Kolorowe lodówki

Kolorowe lodówki i sprzęt AGD

2022-01-06

Kolorystyka kuchni, obok funkcjonalności, jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy zarówno na etapie projektowym, jak i podczas generalnego, a nawet niewielkiego remontu. Klasyczne kolory bieli, czerni i stali szlachetnej to najczęściej spotykane wybarwienie sprzętów gospodarstwa domowego. Określony styl kuchni wyróżniony kolorowym dodatkiem, np. w postaci lodówki, sprawi, że przestrzeń stanie się ciekawsza.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket