CANON

Zimowy cashback na drukarki

Zimowy cashback

Rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna na drukarki firmy Canon. Klienci, którzy do 31 marca zakupią jeden z modeli sprzętu objętego promocją, otrzymają zwrot nawet do 500 zł.

Rozpoczęta akcja cashbacku od Canona to świetna okazja do oszczędności zarówno dla osób szukających drukarki atramentowej do domu, jak i dla właścicieli firm, którzy potrzebują wydajnych drukarek laserowych do codziennej pracy w biurze.

Promocja obejmuje serię Pixma – m.in. modele G3470 czy G640 (zwroty w wysokości 150 zł) oraz serię Maxify, a więc drukarki takie jak Maxify GX4040 (zwrot 200 zł) czy Maxify GX7040 (zwrot 300 zł). Wszystkie te sprzęty to modele wyposażone w system MegaTank, który gwarantuje dużą wydajność pracy dzięki napełnianym zbiornikom na atrament. Ich jednorazowe uzupełnienie, w zależności od modelu, pozwala na wydruk nawet kilkunastu tysięcy stron. Drukarki MegaTank oferują wygodę użytkowania, dobrą jakość materiałów oraz niskie koszty eksploatacji (w zależności od modelu koszt wydruku jednej strony może wynieść nawet poniżej 1 grosza). Większość drukarek objęta jest wydłużoną i rozszerzoną gwarancją. Promocja dotyczy również serii i-Sensys i imagePrograf.

Aby skorzystać z cashbacku, należy do 31 marca zakupić jedną lub dwie drukarki marki Canon wymienione w regulaminie promocji. Zakupu powinno się dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w akcji. Każdy uczestnik w ramach cashbacku może nabyć maksymalnie 2 produkty, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinien zgłosić przez formularz dostępny na stronie promocji.

W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy za zakup zostanie dokonany w ciągu 28 dni roboczych, licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia. Więcej szczegółów, w tym wykaz modeli objętych promocją oraz wysokość zwrotu i lista sklepów partnerskich dostępne są na stronie www.canon.pl.

2024-01-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket