GRUPA PSB

Zdobywcą prestiżowych wyróżnień

Zdobywcą

Grupa PSB Handel SA utrzymała pozycję wicelidera w rankingu „Złota Setka 2023” województwa świętokrzyskiego, a w tegorocznej edycji programu „Blix Awards” sieć ponad 350 sklepów PSB Mrówka została wyróżniona przez konsumentów.

Ranking 100 największych firm „Złota Setka” to ważne źródło informacji o gospodarce regionu świętokrzyskiego, a jego oparcie na danych finansowych za rok 2022 zapewnia aktualność i wiarygodność zestawienia. Zestawienie zostało przygotowane przez redakcję gazety „Echo Dnia”.

Uroczystość wręczania statuetek podczas gali 27 września br. w Kielcach była wyjątkowym wydarzeniem. Nagrodę w imieniu grupy PSB odebrał Remigiusz Łagodzki – dyrektor marketingu grupy PSB Handel SA. Jest to zaszczytne wyróżnienie zarówno dla firmy, jak i dla wszystkich zaangażowanych partnerów, dostawców oraz pracowników. Pozycja wicelidera stanowi dowód ciężkiej pracy i zaangażowania grupy PSB Handel SA w rozwijanie swojego biznesu i przyczynianie się do rozwoju gospodarczego regionu świętokrzyskiego. W ramach plebiscytu „Blix Awards” została uznana za „Prospołeczną Sieć Roku” w kategorii dom i ogród. Uroczystość wręczania statuetek odbyła się 11 października br. w Warszawie, a nagrodę w imieniu grupy PSB odebrał Remigiusz Łagodzki. Wyróżnienie dla grupy PSB świadczy o pozytywnym wpływie firmy na społeczność oraz potwierdza dobrą jakość usług i zaangażowanie społeczne. Nagroda jest dowodem na to, że sieć sklepów PSB Mrówka ceniona jest przez klientów i doceniana za swoją aktywności na rynku oraz zaangażowanie w życie społeczności lokalnej.

Zdobywca-prestizowych-wyroznien2
2023-11-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket