MIO

Wideorejestrator MiVue R850T

Wideorejestrator

Marka Mio wprowadziła na rynek swój kolejny wideorejestrator, ale tym razem jest on zupełnie inny niż dotychczasowe! To model Mio MiVue R850T, który jest zintegrowaną kamerą w lusterku wstecznym typu E-Mirror. To pierwszy tego typu produkt w portfolio marki.

Mio MiVue R850T prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko. Urządzenie ma bardzo jasny, 11,88-calowy ekran dotykowy o antyodblaskowej powłoce, zapewniający doskonałą widoczność. Jego design sprawia, że pasuje do wnętrza każdego samochodu. Dzięki bardzo wąskiej ramce ekranu kamera oferuje o wiele więcej widocznego obszaru w porównaniu do innych tego typu urządzeń o przekątnej 9,66 cala. Sam interfejs (UI) e-lusterka jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, za co został odpowiednio nagrodzony i otrzymał wyróżnienie „iF Design Award 2023”.

Urządzenie ma konstrukcję kabli zasilających 3 w 1, integrującą przewody GPS, zasilania i tylnej kamery, co zapewnia dyskretny, elegancki montaż. Lusterko zapewnia maksymalną widoczność dla bezpieczeństwa jazdy również wtedy, gdy tylne siedzenie jest w pełni zajęte przez pasażerów lub duże przedmioty, ponieważ obiektyw tylnej kamery jest zamontowany na szczycie tylnej szyby.

Wideorejestrator Mio MiVue R850T jest wyposażony w przednią kamerę 2.5K 1440p HDR oraz tylną kamerę, również z funkcją HDR. Dzięki temu zapisywane obrazy nie są prześwietlone, nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Wykorzystany w kamerze dobrej jakości czujnik Sony Starvis oraz system HDR (również w tylnej kamerze Mio MiVue T60) eliminują odblaski i odbicia, co sprawia, że nagrania są pozbawione szumów. Rozwiązanie to, doskonale znane z innych produktów marki Mio, ma za zadanie ułatwić odczyt tablic rejestracyjnych pojazdów na nagraniu.

Kamera Mio MiVue R850T została wyposażona w wiele „inteligentnych” funkcji. Jedną z nich jest asystent przejazdu, który dostarcza informacji o odcinkowym pomiarze prędkości oraz ostrzega przed fotoradarami, co chroni portfel kierowcy przed nadmiernym uszczupleniem. Dodatkowo wideorejestrator ma zintegrowany moduł Wi-Fi 5, umożliwiający użytkownikom wykonywanie kopii zapasowych do smartfona oraz aktualizacje oprogramowania w czasie rzeczywistym.

Mio MiVue R850T ma także funkcję komend głosowych, dzięki czemu kierowca nie musi odrywać rąk z kierownicy i może w pełni bezdotykowo i bezpiecznie kontrolować urządzenie. Gdy samochód stoi zaparkowany, kamera czuwa nad jego bezpieczeństwem, nagrywając w trybie postojowym. Odtąd już żadna rysa ani wgniecenie powstałe na parkingu nie będą straszne, bo w każdym momencie będzie można znaleźć winowajcę na nagraniu kamery.

Wideorejestrator-MiVue-R850T-2
2024-01-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket