MIELE

Specjalna oferta na zestawy UltraPhase

Specjalna oferta

Miele zachęca użytkowników pralek z automatycznym dozowaniem środków piorących TwinDose do uzupełnienia zapasów płynów do prania UltraPhase wraz z prezentem w postaci vouchera o wartości 80 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym producenta.

Automatyczne dozowanie za pomocą systemu TwinDose, w który wyposażone są modele pralek Miele, jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość. To dzięki detergentom UltraPhase pralki Miele wyposażone w ten system dozują detergenty UltraPhase zawsze w optymalnym momencie, dzięki czemu urządzenia osiągają największą skuteczność prania. Co więcej, system TwinDose dozuje środki piorące tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić, w porównaniu z ręcznym dozowaniem, nawet do 30 proc. detergentu.

Dwukomponentowe zestawy piorący Miele Ultra- Phase 1 UltraPhase 2 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na maksymalną oszczędność czasu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Produkty nie wymagają specjalnego przygotowania prania przed przeprowadzeniem procesu. Płyny umieszczone w wyznaczonym miejscu w pralce dozowane są automatycznie. Wystarczy wybrać dowolny program i kolor prania.

Płyny do prania UltraPhase 1 i 2 marki Miele to nowoczesna formuła, która oprócz właściwości wspomagających pranie tkanin wyróżnia się świeżym, specjalnie opracowanym przez producenta zapachem Miele Aqua. Taki zestaw płynów stanowi 2 komponenty niezbędne do przeprowadzenia cyklu prania z funkcją TwinDos.

Płyny do prania Miele UltraPhase 1 i 2 są przeznaczone zarówno do kolorów, jak i do bieli. Zatem są to środki uniwersalne i użytkownik nie musi dodatkowo sięgać po produkty przeznaczone do poszczególnych ubrań, pościeli, ręczników czy firan. Co więcej, detergenty Miele wykorzystują działanie specjalnych enzymów, które umożliwiają dokładne usuwanie zabrudzeń nie tylko w wysokich, ale również w niskich temperaturach.

Promocyjny zestaw Set 6 UltraPhase VC zawiera 3 szt. płynu UltraPhase 1 oraz 3 szt. UltraPhase 2. Oferta promocyjna obowiązuje do 31 marca 2024 r.

Specjalna-oferta-na-zestawy-UltraPhase-2
2024-02-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket