Rodzaje urządzeń do masażu

Rodzaje urządzeń do masażu

Zakup urządzenia do masażu to najprostszy sposób na szybki relaks w domowym zaciszu. Masażery nie tylko odprężają, ale też pomagają walczyć z bólem czy zbędnymi kilogramami.

Dobry masaż to podstawa dobrego samopoczucia. Rolę profesjonalnego masażysty przejęły masażery, które przystosowane są do masowania prawie każdej części ciała. Najważniejsze rozróżnienie dotyczy tego, jakie jest ich przeznaczenie i jaki rodzaj masażu wykorzystują. Jedną z najliczniejszych grup produktowych są urządzenia do masowania ciała, czyli tzw. masażery ręczne. Różnią się one kształtem, budową i wymiennymi końcówkami. W tej grupie można wyróżnić m.in. modele do masowania karku, szyi, pleców czy ramion. Kolejne kategorie stanowią modele do stóp oraz pozostałe urządzenia, w tym maty, poduszki, fotele masujące, masażery próżniowe, platformy wibracyjne oraz stymulatory mięśni i nerwów.

Rodzaje urządzeń do masażu

Ciekawym rozwiązaniem jest masażer z opcją składania. Dzięki silikonowej wanience, przechowywanie nie zajmuje wiele miejsca. Taki sprzęt można także wziąć ze sobą na wyjazd.

Rodzaje urządzeń do masażu
Rodzaje urządzeń do masażu
2017-04-20
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket