LG

Premiery na targach ENEX 2024

Premiery na targach

Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2024, które odbyły się w dniach 7 – 8 lutego br. w Kielcach, firma LG zaprezentowała najnowsze urządzenia: pompę ciepła LG Therma V R290 Monobloc oraz klimatyzatory pokojowe, w tym model z wyświetlaczem LCD.

Odwiedzający targi ENEX 2024 mogli zobaczyć najnowsze rozwiązania HVAC LG w Pasażu Energetycznym GLOBEnergia MiastOZE na stoisku numer E-36. Była to również przestrzeń do spotkań z ekspertami firmy, którzy szczegółowo odpowiadali na wszelkie pytania i przedstawili aktualną ofertę produktową. Głównym wydarzeniem LG podczas targów była premiera pierwszej pompy ciepła producenta typu powietrze – woda na czynnik chłodniczy R290. Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego o małym potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) oraz wyposażeniu w renomowaną technikę sprężarek to energooszczędne rozwiązanie zapewnia niezawodne ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową. Wyróżnia się też łatwością obsługi i minimalistycznym designem.

Wśród nowych pokojowych jednostek klimatyzacyjnych na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny model LG Artcool Gallery LCD. Wyposażono go w głośnik oraz 27-calowy ekran LCD otoczony elegancką ramą (w kolorze drewna lub czarnym), dający możliwość wyświetlania spersonalizowanych treści. LG przedstawiło także dwa modele klimatyzatorów pokojowych o nowym designie, które zapewniają delikatny, przyjemny nadmuch powietrza: Soft Air Premium i Soft Air Deluxe.

 

Premiery-na-targach-ENEX-2024-2
2024-03-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket