POLSAT BOX GO

Pakiet streamingowy Start w Polsat Box Go

Pakiet streamingowy Start

Serwis streamingowy Polsat Box Go oferuje atrakcyjny pakiet Polsat Box Go Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

Serwis streamingowy Polsat Box Go został wzbogacony o nowy pakiet – Polsat Box Go Start. Pakiet ten umożliwia dostęp do ponad 40 tysięcy godzin seriali, reality shows i wyjątkowej rozrywki, z ponad 20 kanałów Polsatu oraz do stacji Polsat i TV4 na żywo.

Polsat Box Go Start to najlepsze produkcje w jednym miejscu: ulubione seriale – „Przyjaciółki”, „Wotum nieufności”, „Teściowie”, „Matka”, „Lulu”, „Pierwsza miłość”, „Kowalscy kontra Kowalscy”; seriale z życia wzięte – „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjantki i policjanci”, „Chłopaki do wzięcia”; hitowa rozrywka – „Love Island. Wyspa miłości”, „Farma”, „Nasz nowy dom”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

W ramach pakietu można korzystać z atrakcyjnych funkcji odtwarzania: follow me content – kontynuuj oglądanie na innym urządzeniu, np. smartfonie, download – pobierz na urządzenie i oglądaj offline oraz timeshift i startover – cofaj i przewijaj, kiedy chcesz. Pakiet Polsat Box Go Start oferowany jest w modelu subskrypcyjno-reklamowym z niską, promocyjną opłatą 30 zł za cały rok i niewielką liczbą reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu.

W serwisie Polsat Box Go dostępne są jeszcze dwa inne pakiety: Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport. Polsat Box Go Premium (w promocji 30 zł za 30 dni bez reklam) to dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, seriali premium i filmów, w tym premier kinowych (także w 4K). Jest on oferowany także w wariancie z usługą Disney+ (w promocji 50 zł za 30 dni bez reklam), w której dostępne są produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata „Gwiezdnych wojen” i pod marką Star. Polsat Box Go Sport (w promocji 40 zł za 30 dni bez reklam) oferuje 22 najlepsze kanały sportowe oraz najważniejsze i najlepsze rozgrywki i imprezy sportowe z Polski i całego świata.

Polsat Box Go jest dostępny przez stronę internetową polsatboxgo.pl lub aplikację na Android, iOS i Harmony OS, wybrane smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekodery. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay, umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran telewizora.

(fot. © Materiały promocyjne TV Polsat)

2024-01-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket