AMICA

Odkurzacz oszczędny i wytrzymały [promocja]

Odkurzacz oszczędny i wytrzymały

Świadomość konsumencka dotycząca ekologii rośnie. Klienci, dokonując wyboru sprzętu do sprzątania domu, coraz częściej kierują się nie tylko kryterium skuteczności, ale zwracają także uwagę na ekologiczny aspekt swoich zakupów.

Przed laty wartość sprzętów AGD była związana przede wszystkim z komfortem użytkowania. Produkty miały ułatwiać sprzątanie, gotowanie i przechowywanie. Ten aspekt wciąż jest niezwykle istotny, ale teraz zwracamy uwagę na jeszcze więcej czynników. Bardzo modne stały się w ostatnim czasie efektywność energetyczna, wytrzymałość i wpływ na środowisko. Wybierając sprzęty codziennego użytku, np. odkurzacz, który musi znaleźć się w każdym domu, wybieramy takie, które nie tylko będą dobrze działały, ale będą przyjazne środowisku i wytrzymałe.

Oszczędność bez worka

Jeżeli weźmiemy to pod uwagę, zrozumiemy, dlaczego coraz popularniejsze stają się odkurzacze bezworkowe. To jest właśnie przykład działania zgodnie z zasadami less waste, czyli ograniczania produkcji śmieci do minimum: odkurzacze tego typu mają pojemnik, którego nie trzeba wymieniać, tylko opróżniać z zebranych śmieci. W ofercie firmy Amica znajdą się takie odkurzacze w formie tradycyjnej oraz pionowej. Odkurzacze bezworkowe marki Amica korzystają z wkładu cyklonowego. Jego zastosowanie i brak worka ograniczają obecność pyłków w powietrzu! Brak konieczności regularnego kupowania worków pozytywnie przekłada się na domowy budżet i ogranicza produkcję niepotrzebnych rzeczy. Pozytywnym aspektem tej prostej zmiany jest też łatwość czyszczenia odkurzaczy bezworkowych, co sprawia, że utrzymanie sprzętu w czystości i dobrym stanie staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Skuteczny i ekologiczny sprzęt na dłużej

Dobry odkurzacz powinien służyć możliwie jak najdłużej. To ważna cecha produktu, która eliminuje konieczność częstego kupowania nowych urządzeń, a co za tym idzie – niepotrzebną produkcję elektrośmieci. Dlatego Amica wprowadziła rozwiązania, dzięki którym odkurzacze będą mogły dobrze działać przez lata. Jednym z nich są filtry montowane tuż przed najważniejszą częścią urządzenia, czyli przed silnikiem odkurzacza. Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego trwałość. Poza filtrem przedsilnikowym w odkurzaczach Amica producent stosuje różnego rodzaju filtry, które eliminują z wydmuchiwanego powietrza nawet 99,5 proc. niepożądanych cząsteczek. Dzięki takiej skuteczności są gwarancją bezpieczeństwa i czystego, zdrowego powietrza. Sprzątanie nie należy do ulubionych zadań domowych, ale dzięki takim rozwiązaniom może przestać kojarzyć się z dyskomfortem nawet alergikom.

Odkurzacz-oszczedny-i-wytrzymaly-5

Bezprzewodowe i energooszczędne odkurzacze marki Amica są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale i portfela.

Sprzątanie bez wysiłku

Innym użytecznym rozwiązaniem będzie funkcja automatycznego dostosowywania mocy. Siła i prędkość odkurzania są redukowane dla oszczędności energii. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się przy codziennych porządkach. Mechanizm automatycznie zmniejsza moc na płaskich powierzchniach i zwiększa ssanie w przypadku wykrycia większego zanieczyszczenia lub trudniejszych powierzchni. Tryb automatyczny eliminuje więc konieczność ręcznego dostosowywania mocy, co nie tylko oszczędza energię, ale również sprawia, że proces odkurzania staje się efektywniejszy i wygodniejszy.

Niezwykle praktycznymi rozwiązaniami są także sprzęty 2 w 1 i 3 w 1, które wykonują kilka czynności jednocześnie. W ofercie Amiki znajdziemy takie odkurzacze pionowe, jak model AQUA, które mają zarówno funkcję standardowego odkurzacza, jak i opcję mopowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dążą do ograniczenia liczby posiadanych urządzeń. Teraz za jednym razem, odkurzając, można jednocześnie umyć podłogi na mokro. Takie rozwiązania poprawiają jakość pracy i rezultaty sprzątania. Warto także zwrócić uwagę na to, że wybrane pionowe odkurzacze Amiki mogą także pełnić funkcję mniejszych, ręcznych odkurzaczy.  

Odkurzacz-oszczedny-i-wytrzymaly-8

 

Oferta marki Amica odpowiada na potrzeby świadomych ekologicznie konsumentów, którzy szukają skutecznego i trwałego odkurzacza. Codziennie dokładamy starań, by spełnić oczekiwania współczesnych, odpowiedzialnych konsumentów. Naszym klientom zapewniamy nie tylko czyste otoczenie, ale także świadome i oszczędne korzystanie z nowoczesnych technologii. Zyskujemy na tym wszyscy: klienci, środowisko i Amica – Małgorzata Fuszpaniak, menedżer ds. komunikacji kategorii marki Amica.  

2024-03-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket