LEDVANCE

Nowe oprawy w stylu retro

Nowe oprawy

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Lampy w stylu retro są coraz chętniej wybierane – nie tylko do mieszkań i domów, ale też do hoteli, restauracji, sklepów i innych przestrzeni publicznych. Ich piękno przyciąga wzrok i wywołuje emocje, nic więc dziwnego, że klienci szukają kolejnych propozycji w tym stylu.

Najnowsze oprawy z serii Vintage 1906 stanowią kontynuację idei łączenia nowoczesnej technologii LED ze stylem retro. Oprawy nawiązują do awangardy lat 50., 60. i 70. XX wieku. Lampy z tej serii są przystosowane do źródeł z trzonkiem E27 i bez problemu będą też współdziałać z inteligentnymi rozwiązaniami oświetleniowymi LedvanceSmart+.

Prezentowane obecnie oprawy z serii 1906 dostępne są w różnych wersjach, kolorach i kształtach. Można wybierać spośród lamp stołowych, sufitowych i ściennych, produkty podzielone są na pięć gam – Globe Glass, Cone Glass, Pipe, Carved Glass oraz Bubble Glass. Oprawy z gamy Globe Glass są dostępne w wersji sufitowej, ściennej, podłogowej i stołowej. Wśród różnych modeli z tej serii wyróżniają się lampy Smoked Glass Globe o średnicy 200 lub 300 mm, idealnie współgrające z szeroką gamą lamp wykorzystujących technologię włókien firmy Ledvance. To samo dotyczy pięciu modeli z gamy Cone Glass, które zapewniają nastrojowe oświetlenie w połączeniu z estetycznym wzornictwem i są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne reflektory sufitowe z mlecznego szkła, jako oprawa sufitowa w wersji pomarańczowej i z mlecznego szkła oraz jako oprawa podłogowa.

Modele z gamy Pipe nie mają ani klosza, ani szklanego korpusu. Dzięki swoim minimalistycznym, prostym lub niebanalnie zakrzywionym kształtom stanowią idealną oprawę dla żarówek wykorzystujących technologię włókien, doskonale je eksponując. Są dostępne w klasycznej wersji jako lampy stołowe, podłogowe oraz jako modele złożone z pięciu lub sześciu elementów. Gama Carved Glass obejmuje oprawy wiszące i sufitowe, dzięki swoim pięknym kształtom przypominające lampy kryształowe. Emitują łagodne, relaksujące światło i przyciągają wzrok urokliwą stylistyką retro. Wśród tych lamp na uwagę zasługują oprawy sufitowe Jar w wersji przydymionego szkła lub pomarańczowej i lampy stołowe Grape w wersji szklanej, pomarańczowej, różowej lub zielonej. Dzięki eleganckim kształtom i żebrowanej fakturze, oprawy z tej serii będą atrakcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. W końcu produkty z gamy Bubble Glass to dwie nowe oprawy sufitowe o średnicach 200 i 300 mm, dostępne w formie imponujących, szklanych kul z przydymionego lub pomarańczowego szkła. Doskonale pasują do opraw stołowych z tej serii, które będą mocnym akcentem wystroju dowolnego wnętrza.

Nowe oprawy edycji Vintage 1906 będą dostępne od kwietnia 2019 r. w marketach budowlanych i online i sprzedawane pod marką Ledvance.

2019-04-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket