VESTFROST

„Gwarancja Plus” na oczyszczacze powietrza

„Gwarancja Plus”

Oczyszczacze powietrza VP-A1S70WH, VP-A1Z40WH i VP-A1M30WH to tegoroczna nowość marki Vestfrost. Stanowią ciekawą propozycję również ze względu na atrakcyjne warunki gwarancji.

Urządzenia wyróżniają się możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej oraz skutecznym systemem potrójnych filtrów, który dodatkowo został wzbogacony o technikę UV-C LED oraz Plasma ION. Dzięki temu oczyszczacze marki Vestfrost efektywnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone w powietrzu, korzystając przy tym z „inteligentnych” czujników. W ramach akcji „Gwarancja Plus” marka Vestfrost pozwala na uzyskanie nawet pięcioletniej gwarancji. Wystarczy zdecydować się na zakup opcji przedłużenia standardowej gwarancji o dwa kolejne lata i zarejestrować oczyszczacz na stronie vestfrosthome.eu/pl. Dodatkowy rok ubezpieczenia otrzymamy zupełnie za darmo.

Podczas zakupu opcji dodatkowej gwarancji należy podać model urządzenia, numer seryjny, datę zakupu, nazwę sklepu, numer paragonu lub faktury oraz skan lub zdjęcie dowodu zakupu i numeru seryjnego. W zależności od wybranego modelu urządzenia koszt dodatkowej trzyletniej ochrony wynosi od 77,59 do 155,49 zł brutto. Regulamin promocji oraz lista sklepów partnerskich dostępne są na stronie vestfrosthome.eu/pl w zakładce „Gwarancja Plus”.

2022-01-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket