CONCEPT

Filtr powietrza gratis

Filtr powietrza

Firma Concept postanowiła zadbać o jakość powietrza w naszych domach, dlatego do zakupu wybranych oczyszczaczy powietrza dołącza dodatkowy filtr HEPA za symboliczną złotówkę.

Akcja obowiązuje do 31 marca 2023 r. do godz. 23.59 lub do wyczerpania zapasów i obejmuje kompaktowe modele oczyszczaczy powietrza Concept CA1020 i CA1010 z linii Perfect Air Smart. Urządzenia wyposażone są w czujnik cząstek stałych, który przy pomocy oświetlenia LED na bieżąco pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu – kolor niebieski, zielony, żółty oraz czerwony. Aplikacja mobilna pokaże precyzyjną wartość jakości powietrza. Zaletą oczyszczaczy jest ich bardzo cicha praca. Przy najniższym poziomie pracy wentylatorów poziom hałasu osiąga zaledwie 28 dB, co docenimy zwłaszcza w nocy. Wszystkie urządzenia wyposażone są w system potrójnej filtracji powietrza, które skutecznie oczyszczacza nawet z bardzo drobnych zanieczyszczeń.

Oczyszczaczami powietrza Concept Perfect Air możemy sterować za pomocą panelu dotykowego na korpusie urządzenia lub przez aplikację mobilną Concept Home. Można zdalnie uruchomić oczyszczacz lub zatrzymać, sprawdzić aktualny stan powietrza w pomieszczeniu lub dostosować prędkość oczyszczania. W aplikacji można również utworzyć tygodniowy harmonogram, żeby wybrać konkretne dni i godziny, w których ma działać oczyszczacz.

Szczegóły dotyczące akcji promocyjnej dostępne są na stronie internetowej www.my-concept.pl.

2022-12-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket