SAMSUNG

Do 4 miesięcy YouTube Premium za darmo

Do 4 miesięcy YouTube Premium za darmo

Użytkownicy smartfonów i tabletów z linii Galaxy mogą cieszyć się nawet 4 miesiącami darmowego dostępu do usługi YouTube Premium.

Posiadacze najnowszych flagowych urządzeń, takich jak Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ czy Tab S5e, zyskują bezpłatny dostęp do usług YouTube Premium i YouTube Music przez okres 4 miesięcy. Użytkownicy pozostałych urządzeń z serii Galaxy, takich jak Galaxy A, starszych modeli Galaxy S, Galaxy J, Galaxy Tab mogą korzystać bezpłatnie z aplikacji YouTube Premium oraz YouTube Music przez 2 miesiące. Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy aktywowanych od 20 lutego 2019 r. do 29 lutego 2020 r. Usługa YouTube Premium może zostać aktywowana w ramach oferty do 31 marca 2020 r.

Aby korzystać z YouTube Premium, wystarczy zalogować się na swoim koncie Google i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do ulubionych treści bez przerywników reklamowych. Brak dostępu do sieci nie stanowi przeszkody. Można zapisywać ulubione filmy i muzykę i odtwarzać je z pamięci urządzenia. YouTube Premium pozwoli również na płynne odtwarzanie treści w tle, nawet wtedy, gdy korzystamy z innej aplikacji. Konto YouTube Premium daje również dostęp do aplikacji YouTube Music, dzięki której muzyczne zasoby YouTube, takie jak pełne albumy artystów, single, remiksy, występy na żywo, covery, radiostacje alternatywne, można mieć zawsze pod ręką i odtwarzać je bez reklam.

Do 4 miesięcy YouTube Premium za darmo
2019-08-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket