AMICA

Do 250 zł w akcji „Płyta zwraca się w BLIK”

Do 250 zł w akcji

Nowa kuchnia, generalny remont czy wymiana sprzętu to zawsze emocjonujące wyzwanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych użytkowników, którzy dodatkowo planują wymianę płyty indukcyjnej, grupa Amica przygotowała atrakcyjną ofertę.

Najnowsza akcja „Płyta zwraca się w BLIK”, to doskonała okazja, by zdobyć nawet 250 zł. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić płytę indukcyjną marki Amica. Po zakupie należy podzielić się swoją opinią na temat nowego sprzętu na stronie internetowej sklepu, w którym dokonano zakupu, stronie Ceneo bądź amica.pl. Ważne, żeby każda opinia zawierała specjalny hasztag: #OpiniaoPlycie- Amica. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie producenta.

Po wykonaniu tych kroków biorący udział w akcji otrzyma czek BLIK o wartości 250 zł, gotowy do natychmiastowego wykorzystania. Aby zrealizować czek BLIK, należy udać się do najbliższego bankomatu (lista banków obsługujących znajduje się w regulaminie promocji), wybrać opcję „Wypłata bez Karty/BLIK”, wpisać otrzymany na adres e-mail podany w zgłoszeniu 9-cyfrowy kod, wybrać kwotę do wypłaty, tj. 250 zł, a następnie potwierdzić przez wpisanie 4-cyfrowego kodu PIN otrzymanego sms-em.

Akcja „Płyta zwraca się w BLIK” to kolejny ukłon w stronę naszych klientów w trakcie procesu zakupowego. Ważne jest dla nas, by klienci dzielili się swoimi opiniami na temat wybranych produktów. Jesteśmy przekonani, że wymiana informacji między konsumentami to najlepszy sposób na ocenę naszych produktów – mówi Katarzyna Krzysiak, sales support manager.

Akcja trwa od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród.

2024-02-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket