iROBOT

Charytatywna Roomba po raz kolejny wsparła WOŚP

Charytatywna Roomba

Od 5 lat firma DLF, autoryzowany importer i dystrybutor marki iRobot w Polsce, aktywnie angażuje się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku projekt „wośpowego” iRobota Roomba Combo j9+ przygotował Marcin „Tyber” Tybuś.

To interdyscyplinarny artysta, który tworzy street art, projektuje modę, jest malarzem oraz projektantem graficznym. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi im. W. Strzemińskiego z tytułem magistra sztuki wydziału tkaniny i ubioru. Jego surrealistyczne murale można podziwiać m.in. w Łowiczu. Wyjątkowa Roomba Combo j9+ została wylicytowana za 10 201 zł. Dochód z licytacji w całości wsparł działania WOŚP.

Po raz kolejny gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i bez wahania mogę powiedzieć, że stało się to już naszą tradycją. Co roku z dużą niecierpliwością oczekujemy stycznia i emocji, które towarzyszą aukcji i pierwszym reakcjom na jedyny w swoim rodzaju egzemplarz Roomby. Tegoroczny projekt artysty Marcina Tybusia w połączeniu z najnowszym i najsilniejszym modelem iRobota robi naprawdę piorunujące wrażenie! Taki sprzęt nie tylko świetnie sprawdzi się w boju, ale będzie także wyjątkową pamiątką przypominającą o finale WOŚP. To idealny przykład sztuki użytkowej, która coraz śmielej wkracza do domowych wnętrz – przekonuje Małgorzata Radomska, starszy specjalista ds. marketingu DLF.

Zwycięzca licytacji, z której dochód w całości zasilił 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzymał iRobota Roomba Combo j9+, czyli najnowsze i najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie w portfolio marki. Robot odkurzająco-mopujący ma nie tylko wyjątkowy design, ale także szereg funkcji, które pozwalają na najefektywniejsze i w pełni autonomiczne sprzątanie. Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base AutoFill automatycznie opróżnia zbiornik z zanieczyszczeń i uzupełnia płyn do mopowania, dzięki czemu robotem można sterować w pełni zdalnie. Sprzęt bez wysiłku usuwa brud z dywanów i twardych podłóg, ma trzy poziomy mocy ssącej, intuicyjny system zwiększający moc na dywanach, a także całkowicie unoszący się moduł mopujący, dzięki któremu skutecznie czyści różne powierzchnie bez pozostawiania mokrych śladów na dywanach. Technika SmartScrub zapewnia dokładne szorowanie podłogi w miejscach wymagających większej uwagi, jak ślady łap zwierzęcia po aktywnym spacerze, plamy pod kuchennym stołem czy brudne kafelki w łazience.

Charytatywna-Roomba-po-raz-kolejny-wsparla-WOSP-2
2024-03-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket