MPM

Odkurzacz piorący MOD-48

Odkurzacz piorący

Dostępny w ofercie marki MPM odkurzacz piorący MOD-48 pozwoli przywrócić pomieszczeniom czystość i świeżość. Nowoczesne urządzenie 3 w 1 to idealne rozwiązanie do usuwania plam i zabrudzeń z różnych powierzchni oraz na zewnątrz budynku.

Odkurzacza piorącego można użyć do czyszczenia na sucho i mokro dywanów, podłóg, terakoty, prania tapicerki, mycia okien, a także zbierania wody. Model MOD-48 wyposażony jest w funkcję dmuchawy, która gwarantuje szybkie usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc oraz liści z podjazdu. Odkurzacz MOD-48 doskonale sprawdza się warunkach domowych, a także w hotelach, dużych gospodarstwach agroturystycznych, ośrodkach spa oraz w firmach sprzątających. Nowoczesne urządzenie piorące szybko i skutecznie odkurzy na mokro i sucho chodniki, wykładziny, podłogę oraz wypierze wykładziny dywanowe, tapicerkę tekstylną, wyczyści glazurę, terakotę, PCW, a także umyje okna i lustra. Dzięki funkcji zbierania wody i dodatkowym przystawkom błyskawicznie pozbędziemy się także rozlanej wody lub innych płynów z podłogi. Dzięki funkcji dmuchawy błyskawicznie usunie kurz i brud nawet z najmniejszych zakamarków wewnątrz domu, między fotelami w samochodzie, a także liście z auta, podjazdu lub mebli ogrodowych. Dmuchawa wytwarza silny strumień powietrza, który zdmuchuje liście w jedno miejsce. Następnie można je zebrać ręcznie lub odkurzaczem.

Wydajny filtr typu HEPA do odkurzania na sucho zatrzymuje kurz, pyłki, alergeny i bakterie, żeby sprzątanie było bardziej efektywne, a powietrze w domu zdrowsze. Filtr gąbkowy do prania i odkurzania na mokro zabezpiecza mokre zanieczyszczenia przed dostaniem się do wnętrza odkurzacza i eliminuje nieprzyjemny zapach. W zestawie znajduje się także worek papierowy do zbierania suchych zanieczyszczeń.

Odkurzacz piorący MPM MOD-48 zapewnia pełną kontrolę nad procesem sprzątania. Można włączać i wyłączać urządzenie, regulować siłę ssania, swobodnie zmieniać tryby czyszczenia i prania, korzystając ze sterowania w rączce. Nie musimy schylać się ani korzystać z przycisków na obudowie. W zestawie z odkurzaczem MOD-48 znajdują się dodatkowe akcesoria ułatwiające sprzątanie. Dużą przystawką piorącą wypierzemy np. wykładzinę dywanową, małą przystawką piorącą np. kanapę. Głowica podłogowo-dywanowa przyda się do odkurzania terakoty lub chodników, a przystawka szczelinowa do czyszczenia kurzu i brudu z najmniejszych zakamarków, np. szczelin w samochodzie.

Odkurzacz piorący jest wyposażony w duży, 20-litrowy zbiornik na wodę, dzięki czemu wyczyści większe powierzchnie. Składana rura aluminiowa z wbudowanym wężykiem ułatwia aplikację środka czyszczącego. Wygodny uchwyt zapewnia swobodne przenoszenie urządzenia do innych pomieszczeń. Zasięg odkurzacza wynoszący 6 m gwarantuje łatwe dotarcie do wszystkich zakamarków w domu oraz na zewnątrz, a stabilne kółka ułatwiają przesuwanie urządzenia po różnych rodzajach podłóg, a także swobodne skręcanie i omijanie przeszkód. 

Odkurzacz-pioracy-MOD-48-2
2024-02-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket