FRANKE

Okap Mythos Air Hub FVMY AH BK F90

Okap

Firma Franke, oferująca rozwiązania i systemy zbudowane w oparciu o precyzyjną inżynierię i tradycję szwajcarskiego rzemiosła, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb użytkowników, oferuje kolejny nowoczesny produkt należący do kolekcji Mythos.

Mythos jest kolekcją dla wymagających użytkowników współczesnych kuchni. Kuchnie z urządzeniami Mythos to prawdziwe pracownie kulinarne z profesjonalnymi piekarnikami parowymi, płytami indukcyjnymi i okapami. Do rodziny Mythos dołączył nowy model: okap kuchenny i oczyszczacz powietrza w jednym – Mythos Air Hub FVMY AH BK F90.

Okapy szwajcarskiej firmy cieszą się popularnością nie tylko ze względu na ich ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, ale również wydajne działanie i walory użytkowe. Oferują one funkcje wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom współczesnych użytkowników. Najnowsza linia okapów Mythos Air Hub zaskakuje tym, że sprytnie łączy podstawową rolę okapu z… filtrowaniem powietrza. Jest to zatem rozwiązanie typu 2 w 1.

Producent oferuje użytkownikom nowy model ścienny, który jest wyposażony w filtry powietrza. Sprawiają one, że w domu – dosłownie i w przenośni – poprawia się atmosfera i mikroklimat. Badania pokazują, jak wiele czynników powoduje, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest często bardziej zanieczyszczone niż to za oknami. Rola filtrów powietrza jest więc niebagatelna.

Zintegrowany z okapami Franke moduł filtrujący usuwa z powietrza do 99,99 proc. wirusów i bakterii. Ma on lampę UV-C o właściwościach bakteriobójczych oraz oddzielny silnik i obieg powietrza niezależny od standardowej pracy okapu. Dzienny program filtrujący służy szybkiej i intensywnej dezynfekcji. Opcja nocna zapewnia długi cykl przy minimalnym poziomie hałasu. Włącza się automatycznie każdej nocy. Co ważne, skuteczność filtra została przetestowana i potwierdzona przez laboratorium Uniwersytetu w Sienie.

Okap Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 to inteligentnie zaprojektowany produkt wyposażony w trzy biegi oraz jeden intensywny, dwie lampki LED, zapewniające odpowiednie oświetlenie podczas przygotowywania posiłków, wskaźnik nasycenia filtrów oraz timer. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne przez elegancki i panel sterowania. Niebagatelne znaczenie ma również fakt, że mają one najefektywniejszą klasę energetyczną: A+.

Nowy okap firmy Franke doskonale wpisuje się w filozofię well-being. Daje podstawę do tworzenia zdrowego domowego środowiska służącego efektywnemu wypoczynkowi, a przy tym sprawia, że kuchnia staje się przyjaznym miejscem, w którym jeszcze chętniej przebywamy.

Okap-Mythos-Air-Hub-FVMY-AH-BK-F90-2
2024-02-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket