SIEMENS

Premia do 750 zł za higieniczne zmywanie!

Premia do 750 zł

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Zmywarki tej marki nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania. Za zakup wybranych modeli zmywarek Siemensa objętych promocją marka oferuje do 750 zł premii.

Sprzęty marki Siemens wykorzystują rozmaite funkcje, które pozwalają na wygodny załadunek naczyń oraz efektywne i ciche zmywanie, a dodatkowo można nimi sterować na odległość. W zmywarkach zastosowano m.in. system efektywniejszego suszenia, który jest możliwy dzięki automatycznemu otwieraniu drzwi po zakończeniu cyklu. Urządzenia, nawet te o szerokości 45 cm, odznaczają się dużą pojemnością dzięki specjalnemu systemowi koszy. Systemy regulacji koszy pozwalają zmienić wysokość ich ustawienia, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełny. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania wnętrza komory zmywarki do naszych potrzeb, nawet do bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu czy wysokich kieliszków bądź kufli w górnym koszu. Aby zachęcić klientów do zakupu nowoczesnych i energooszczędnych zmywarek, Siemens zaprasza do udziału w promocji. Warunkami są zakup urządzenia w trakcie trwania akcji promocyjnej i rejestracja transakcji oraz modelu na specjalnej platformie z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego. Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zawierać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego uczestnika promocji. Ważną częścią formularza są pola dotyczące zakupionego sprzętu. Do formularza należy dołączyć wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu zmywarki (np. faktury lub paragonu) oraz wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady przyznawania premii dostępne są w regulaminie akcji na stronie https://www.siemens-home.bsh-group. com/pl/kampanie/.

Nagrodą za zakup i poprawne zgłoszenie zmywarki jest premia o wartości od 200 do 750 zł. Wartość premii jest zależna od wartości zakupionego sprzętu i wynosi odpowiednio:

  • 200 zł za zakup zmywarki o wartości od 1500 zł do 2500 zł,
  • 350 zł za zakup zmywarki o wartości od 2501 zł do 3500 zł,
  • 500 zł za zakup zmywarki o wartości od 3501 zł do 5000 zł,
  • 750 zł za zakup zmywarki o wartości powyżej 5001 zł.

Promocja trwa do 15 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania puli premii. Zgłoszeń należy dokonywać nie później niż do 14 lutego 2024 r.

2023-12-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket