LAMEL BRANDS

Przenośne stacje energii Energizer

Przenośne stacje energii

Firma Lamel Brands to dystrybutor rynku elektroniki konsumenckiej oraz produktów B2B. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, firma wprowadziła do dystrybucji w Polsce przenośne stacje energii Energizer, których można używać na świeżym powietrzu, w podróży lub jako zapasowe źródło zasilania w domu.  

Klienci mogą wybierać spośród 3 modeli: Energizer PPS320W1, Energizer PPS240W2 oraz Energizer PPS960W1. To zaawansowane i wydajne stacje zasilające, zaprojektowane do jednoczesnego ładowania, np. laptopa, lodówki, czajnika i wielu innych urządzeń elektronicznych lub elektronarzędzi. Są idealne do użytku na świeżym powietrzu, w podróży lub jako zapasowe źródło zasilania zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Stacja zasilająca Energizer PPS960W1 ma pojemność 960 Wh i 300 000 mAh. Wyposażona jest w 3 gniazda AC o mocy 700 W, jedno gniazdo USB-C 100 W oraz 2 wyjścia DC. Unikatowe ogniwa akumulatorowe LiFeP04 charakteryzują się dużą trwałością – można je naładować aż 2000 razy. W połączeniu z wyjściem 100 W USB-C w technologii Power Delivery ładowanie smartfonów, laptopów, dronów i innych urządzeń z interfejsem USB-C staje się błyskawiczne i bezproblemowe. System zarządzania ciepłem wyróżnia PPS960W1 spośród innych przenośnych stacji zasilania. Dzięki efektywnemu odprowadzaniu ciepła możliwa jest długotrwała i bezpieczna praca. Funkcja MPPT (Maximum Power Point Tracking) umożliwia ładowanie urządzenia z wykorzystaniem fotowoltaicznych paneli słonecznych jako źródła zasilania. Zarządzanie baterią z wykorzystaniem Systemu PowerSafe oraz system zabezpieczeń chronią stację przed przeładowaniem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Energizer PPS960W1 świetnie sprawdzi się jako alternatywne źródło energii zarówno do domu (do zasilenia sprzętu RTV i AGD) oraz wszędzie tam, gdzie może występować problem z prądem, np. na budowach. Model Energizer PPS960W1 dostępny jest w cenie 4999 zł.

Energizer PPS320W1 to stacja zasilająca z baterią o pojemności 96 000 mAh. Sprzęt ma jedno gniazdo prądu zmiennego o mocy aż 300 W, które pozwala na zasilanie urządzeń takich jak wentylatory, drony czy laptopy. Dodatkowo są 1 gniazdo USB-C PD o mocy 60 W i 2 wyjścia USB-A o mocy 18 W, które umożliwiają szybkie ładowanie telefonów oraz innych urządzeń. Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych ogniw LiFePO4 stacja ta może być ładowana aż do 2000 razy. Dzięki zaawansowanemu zarządzaniu PowerSafe zaspokaja ona różnorodne potrzeby użytkowników i zapewnia niezawodne i bezpieczne zasilanie wielu urządzeń elektronicznych. Zakup stacji Energizer PPS320W1 to koszt 2499 zł.

Energizer PPS240W2 to przenośny zasilacz, który dzięki pojemności 72 000 mAh zapewnia wystarczającą moc, aby zasilać wiele urządzeń przez długi czas. Stacja ma wyjście AC o mocy 150 W, które umożliwia zasilanie małych urządzeń elektrycznych (lodówki samochodowe, wentylatory). Dodatkowo dostępne są złącza USB-C PD o mocy 60 W i dwa USB-A, które umożliwiają szybkie ładowanie telefonów i innych kompatybilnych urządzeń. PPS240W2 wykorzystuje zaawansowane ogniwo akumulatorowe typu LiFePO4, co pozwala na ponad 2000 cykli ładowania. Urządzenie to obsługuje technikę szybkiego ładowania. Dodatkowo funkcja MPPT (Maximum Power Point Tracking) umożliwia ładowanie urządzenia z wykorzystaniem fotowoltaicznych paneli słonecznych jako źródła zasilania. Stacja zasilająca Energizer PPS240W2 dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 1499 zł.

Energizer to kolejna znana i ceniona marka, która znalazła się w ofercie Lamel Brands, podobnie jak Tesla, Nokia czy Mio. Zależy nam, by dostarczać klientom innowacyjne, mobilne rozwiązania, jakimi są przenośne stacje energii. Jako wyłączny dystrybutor wprowadzamy na rynek kilka modeli, ale będziemy poszerzać portfolio o nowe produkty. Wierzymy, że odnawialne źródła energii to przyszłość nie tylko ze względu na sytuację polityczną, ale przede wszystkim na ciągle zmieniający się klimat – powiedział Tomasz Cieślak, general manager Lamel Brands.

Przenosne-stacje-energii-Energizer-2
2023-11-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket