BOSCH

Pralka WAN2827FPL

Pralka

Do rodziny sprzętów z segmentu pralniczego marki Bosch dołącza nowy model pralki normalnogabarytowej o pojemności aż 9 kg i oferującej szybkość wirowania 1400 obr./min. Pralka oferuje praktyczny program parowy, funkcję oszczędzającą wodę oraz cichy i energooszczędny silnik inwerterowy.

Model WAN2827FPL marki Bosch to zaawansowane technicznie urządzenie pralnicze oferujące praktyczny program parowy Iron Assist. Jego szczególną cechą jest delikatnie wygładzenie zagnieceń na świeżo wypranych i wysuszonych tkaninach w zaledwie 20 minut. Para może również usuwać zagniecenia z np. z wcześniej noszonej koszuli lub t-shirtu. Wystarczy umieścić je w pralce, a Iron Assist zajmie się resztą. Rezultatem jest do 50 proc. mniej zagnieceń, a tym samym mniej prasowania. Program przystosowany jest do usuwania zagnieceń z pięciu koszul lub koszulek jednocześnie. Z opcją Speed Perfect można efektywnie usuwać zagniecenia nawet z jednej koszuli. Kolejną innowacją jest opatentowany przez markę Bosch system ActiveWater Plus. Zapewnia on doskonałe rezultaty, używając do prania wyłącznie potrzebną ilość wody. Ilość ubrań w bębnie jest automatycznie rozpoznawana i na tej podstawie dobierana jest optymalna ilość wody do konkretnego prania. Dzięki temu użytkownik może zaoszczędzić nawet do 50 proc. wody na jednym cyklu prania. Zatem ActiveWater Plus automatycznie dostosowuje zużycie wody do wielkości załadunku. Nowe urządzenie pralnicze oferuje 4 automatyczne programy standardowe, takie jak bawełna, syntetyki, delikatne, wełna/pranie ręczne. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji również 12 programów specjalnych, tj. czyszczenie bębna, program parowy Iron Assist, koszule/ bluzki, higiena plus, jeans/ciemne, odpompowanie/ wirowanie, mix, sport/fitness, płukanie, szybki 15’/30’, delikatne/jedwab, wełna/pranie ręczne.

Pralka WAN2827FPL marki Bosch wyposażona jest w bezszczotkowy silnik inwerterowy z gwarancją cichej pracy i długiej trwałości.

Pralka-WAN2827FPL-2
2023-11-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket