Bosch z innowacyjną technologią AutoDry

Bosch

Technologia AutoDry zastosowana np. w modelu WQB245ASPL, należącym do najnowocześniejszej Serie | 8 marki Bosch, zapewnia automatyczną kontrolę rezultatów suszenia. System AutoDry wykorzystuje czujniki, które stale mierzą temperaturę i pozostałą wilgoć, a tym samym chronią pranie przed nadmiernie wysoką temperaturą i przesuszeniem. Niezależnie od tego, czy chcemy, żeby ubrania były suche na tyle, by włożyć je do szafy lub żeby po wyjęciu były przygotowane do prasowania, technika AutoDry zapewnia optymalny rezultat.

Model WQB245ASPL pracuje w oparciu o pompę ciepła i charakteryzuje się 9-kilogramowym wsadem. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu i wyposażonemu panelowi sterowania suszarka może być obsługiwana wygodnie, intuicyjnie i z największą precyzją. Urządzenie obsługuje rozmaite programy suszenia, m.in. specjalny program do łagodnego suszenia odzieży sportowej, a w szczególności tekstyliów wielowarstwowych, ale także do ubrań z mikrofibry lub włókien syntetycznych. W ramach tego programu tkaniny są delikatnie i precyzyjnie suszone w niższej temperaturze, a na końcu następują interwały suszenia w celu dokładnego wysuszenia warstw wewnętrznych. W celu idealnej ochrony przed przegrzaniem czujniki suszenia stale mierzą wilgotność, żeby zapewnić doskonałe rezultaty suszenia, jednocześnie chroniąc odzież sportową i jej właściwości.

Model WQB245ASPL wyposażony jest ponadto program do szybkiego, 40-minutowego suszenia (Super 40ˈ). Jest on przeznaczony dla ok. 1 kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Nie zabrakło również specjalnego programu do suszenia wypełnionych pierzem lub puchem tkanin, takich jak kurtki, śpiwory. Ma na celu zapewnienie właściwej końcowej wilgotności wszystkich warstw pierza dzięki rozluźnianiu poszczególnych warstw ciepłym powietrzem oraz ruchom ubrań wewnątrz bębna. W rezultacie kurtki są wyjątkowo puszyste, a pierze rozluźnione, dzięki czemu bardzo dobrze zatrzymuje ciepło. Wśród programów dodatkowych warto też zwrócić uwagę na specjalny program do suszenia pościeli i dużych tekstyliów. Podczas tego cyklu, dzięki obrotom bębna w obu kierunkach, tkaniny nie plączą się i nie owijają wokół siebie, dzięki czemu suszenie jest efektywne, a pranie równomiernie wysuszone.

2023-11-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket