PLUS , POLSAT BOX

Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa

Telewizja Polsat Box z Disney+

Polsat Box i Plus po raz kolejny udowadniają, że łączenie usług się opłaca. W ofercie łączonej klienci mogą kupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa już za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po odliczeniu rabatów. Dzięki temu zaoszczędzą ponad 1000 zł przez rok.

Oferta łączona Polsat Box i Plusa to idealna propozycja dla całej rodziny – rozrywka i szybki światłowodowy internet. W Polsat Box i Plusie można skorzystać z wyjątkowej oferty telewizji z Disney+ oraz światłowodem. Dzięki niej klienci powiększą oszczędności w domowym budżecie o ponad 1000 zł w skali roku (w porównaniu do regularnych cen pojedynczych usług).

Nowa oferta zapewnia atrakcyjną rozrywkę i szybki światłowodowy internet dla wszystkich domowników. Pakiet telewizyjny S Polsat Box z dostępem do Disney+ to 55 kanałów, m.in. Polsat News, Polsat Sport, Polsat Film, Jim Jam, kanały 4K oraz nowości i oryginalne produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star.

Oferta występuje w trzech wariantach. W każdym z nich dostępna jest telewizja Polsat Box – pakiet S (55 kanałów) z Disney+, a także internet światłowodowy Plusa w opcji S, M lub L. Za telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowód S Plusa z prędkością do 300 Mb/s klienci zapłacą 19 zł/mies. przez rok. Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem M Plusa z szybkością do 600 Mb/s kosztuje 29 zł/mies. przez rok. Opłata za telewizję Polsat Box z Disney+ i ultraszybki światłowód L Plusa z prędkością do 1 Gb/s wynosi 39 zł/mies. przez rok. W drugim roku kontraktu klient zapłaci odpowiednio: 98,99 zł/ mies. za wariant oferty ze światłowodem S, 108,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem M i 118,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem L.

2023-10-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket