LAURASTAR

Współpraca z Kévinem Germanierem na Fashion Week

Współpraca z Kévinem Germanierem

Szwajcarska rodzinna firma Laurastar nawiązała współpracę ze szwajcarskim projektantem mody Kévinem Germanierem. Premiera odbyła się podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2023 na autorskim pokazie Germaniera.

Jako partner haute couture od kilku lat, Laurastar dąży do uszlachetniania wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. K ierując się tym samym dążeniem do doskonałości i innowacji, Laurastar i Kévin Germanier zdecydowali się na współpracę, aby wyrazić wspólną ambicję tworzenia piękna przy jednoczesnym zadbaniu o otaczający nas świat.

Laurastar i ja dzielimy szwajcarskie pochodzenie i wspólne wartości: zamiłowanie do piękna, doskonałości, zrównoważonego rozwoju i znaczenia rodziny. Wspólna praca jest dla mnie oczywistym wyborem – podkreśla Kévin Germanier.

Pochodzący z Valais Kévin Germanier jest obecnie ikoną zarówno szwajcarskiej, jak i międzynarodowej branży modowej. Jego droga zawsze odbiegała od konwenansów. Od samego początku projektant łamał normy w modzie. Stał się pionierem upcyklingu, tchnął nowe życie w materiały i tkaniny. Dziś tworzy olśniewające kolekcje i wyznacza nowe standardy w haute couture dzięki swojemu etycznemu i odważnemu podejściu. Od momentu powstania marka Laurastar poświęca się innowacjom i doskonałości w dążeniu do piękna i trwałości. Dzięki certyfikowanej 10-letniej możliwości naprawy, zapewniającej długowieczność wszystkich produktów, i ekskluzywnej, w 100 proc. naturalnej technologii Ultradelikatnej Suchej Pary (DMS), którą Laurastar wydłuża żywotność ubrań, marka angażuje się w bardziej zrównoważoną modę wraz z markami i projektantami.

Wspolpraca-z-Kevinem-Germanierem-na-Fashion-Week-2
2023-10-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket