AB

AB Innovation Days już po raz 9!

AB Innovation Days

W dniach 7-8 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja AB Innovation Days. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży AGD-RTV, którego organizatorem jest wrocławska spółka AB SA.

Na blisko 500 uczestników czekają prezentacje nowości renomowanych producentów, panele dyskusyjne profesjonalistów i wyjątkowe oferty targowe. Targi Innovation Days jak zawsze odbędą się pod hasłem „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”.

Smart nowości z pierwszej ręki

– Jako Grupa AB, wiodący dystrybutor IT oraz sprzętu AGD i RTV w Polsce, od lat organizujemy wspólne spotkania liderów oraz specjalistów branży. W budowaniu relacji i wzajemnego biznesu nic bowiem nie zastąpi spotkań na żywo, stąd AB Innovation Days odbywa się co roku, a nadchodząca edycja jest już jego dziewiątą odsłoną – mówi Andrzej Przybyło, prezes Grupy AB.

Wśród prezentowanych na imprezie rozwiązań znajdą się zarówno znane, tradycyjne sprzęty w nowym wydaniu oraz innowacyjne modele AGD i RTV. Takie smart urządzenia, jak m.in. lodówka przypominająca o zakupach, ekspres do kawy sterowany głosem, pralka nastawiana za pomocą smartfonu to tylko niektóre z nowości, jakie pojawiają się na rynku. A to nie wszystko. Coraz bardziej dostępne są urządzenia gospodarstwa domowego z wbudowanym modułem Wi-Fi, dzięki któremu wszystkie można połączyć ze sobą w jednej sieci i zdalnie nimi zarządzać.

Co ważne, same urządzenia będą prezentowane także w efektownej formule „show”, czyli w bieżącej pracy o przeznaczeniu, zgodnie z którym zostały stworzone. W efekcie poza drobiazgowymi prezentacjami będzie można m.in. przystrzyc włosy lub spróbować specjałów przegotowywanych na miejscu przez kucharzy.

Najnowsza wiedza i relacje

Innovation Days to nie tylko część wystawiennicza, lecz także budowanie relacji i wspólne rozmowy na temat przyszłości, kierunków rozwoju i wyzwań, jakie czekają branże. Poza dogodną okazją do kuluarowych rozmów i spotkań przy kawie, organizator zadbał o stworzenie płaszczyzny do debaty w formie dyskusyjnych paneli profesjonalistów. W efekcie, wydarzenie to wyjątkowa okazja do poznania opinii liderów branży na bieżące tematy, co w zamiarze organizatora ma korzystnie wpłynąć na strategie sprzedażowe każdego z uczestników.

AB jako hub łączący dostawców oraz sklepy niezależne skupione w sieci franczyzowej Kakto odpowiada na potrzeby wszystkich Partnerów handlowych i wspiera ich marketingowo w nowoczesnych obszarach online. To tworzy kompleksowe wsparcie dla każdego producenta i partnera, będąc motorem napędowym biznesu. W efekcie czego, razem tworzymy dla użytkowników kuchnię, łazienkę czy salon przyszłości. AB Innovation Days jest swoistym świętem branży i forum wymiany myśli oraz dyskusji na istotne tematy wśród najważniejszych przedstawicieli i ekspertów sektora. Chcemy się spotkać, aby nasze relacje były coraz silniejsze, a branża stale się rozwijała – podkreśla – Krzysztof Sumara – business development manager AB SA.

AB-Innovation-Days-juz-po-raz-9-3
AB-Innovation-Days-juz-po-raz-9-6
2023-10-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket