KOHERSEN

Czajnik elektryczny A451 i toster BO88 z serii Modern Matt

Czajnik elektryczny A451

Oferta marki Kohersen rozwija się bardzo dynamicznie, trafiły do niej czajniki elektryczne orasz tostery z serii wzorniczej Modern Matt, które odznaczają się wyjątkową stylistyką oraz funkcjonalnością.

Bezprzewodowy czajnik elektryczny Kohersen wykonany jest ze stali nierdzewnej, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa został wyposażony w strefy Cool Touch, umiejscowione na uchwycie i na pokrywie. Użycie specjalnych materiałów zapewnia izolację cieplną, żeby móc bez obaw korzystać z urządzenia. Czajnik wyposażony jest w moduł dwustopniowego otwierania, co zapobiega gwałtownemu zwalnianiu pokrywy po naciśnięciu przycisku otwierającego. Sprzęt automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody. Ma również blokadę zapobiegającą uruchomieniu na pusto. Wyposażono go w wygodny wskaźnik poziomu wody, a moc 3000 W pozwala na jej szybkie zagotowanie. W czajniku, przy wlewie znajduje się łatwo wyjmowany filtr antywapienny, który zabezpiecza przed przedostaniem się kamienia do filiżanki podczas nalewania. Filtr zatrzymuje cząstki wapienne, dzięki czemu zapewnia doskonałą klarowność wody. W zestawie otrzymujemy dodatkowy filtr, by jeszcze dłużej cieszyć się czystą wodą. Bezprzewodowy czajnik Kohersen jest niezwykle poręczny i lekki, a dzięki obrotowej podstawie można go ustawić w dowolny sposób. Podstawa ma antypoślizgowe nóżki, stabilizujące urządzenie na blacie. Przewód o długości aż 80 cm zapewnia swobodę umiejscowienia, w razie konieczności można go ukryć w specjalnym schowku w podstawie.

Toster Kohersen o mocy 900 W został wyposażony w aż 3 przydatne funkcje: opiekanie, ponowne podgrzewanie i rozmrażanie. Dodatkowo za pomocą pokrętła można wybrać jeden z 7 poziomów opiekania, aby dopasować rezultaty do indywidualnych oczekiwań. Sygnalizacja LED wskaże, który z poziomów jest aktywny. W dwóch komorach zainstalowane są z dwóch stron elementy grzewcze, które równomiernie opiekają pieczywo. Kromki chleba są automatycznie centrowane, po osiągnięciu odpowiedniego stopnia przyrumienienia automatycznie podnoszone, a urządzenie wyłącza się samoczynnie. Toster wyposażony jest w antypoślizgowe nóżki, utrzymujące go w stabilnym położeniu, oraz przewód długości 75 cm, by zapewnić swobodę użytkowania. Dodatkowo ma wysuwaną tackę na okruchy, która ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i higienie.

Minimalistyczny i funkcjonalny design czajników i tosterów marki Kohersen z kolekcji Modern Matt wkomponuje się w wystrój każdej kuchni, zwłaszcza że urządzenia dostępne są w trzech ponadczasowych kolorach – szarym, białym i czarnym. Lekko matowe wykończenie dodaje urządzeniom elegancji, a delikatne podświetlenie podczas pracy – subtelności. Urządzenia można nabyć pojedynczo lub w komplecie w atrakcyjnej ofercie łączonej.

Czajnik-elektryczny-A451-i-toster-BO88-z-serii-Modern-Matt-2
2023-09-19
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket