AMICA

Robot planetarny KML 7011

Robot planetarny

Bogate wyposażenie sprawia, że robot planetarny KML 7011 marki Amica jest doskonałym wyborem nie tylko do przygotowywania wypieków. Dzięki dużej, 4,5-litrowej misie bez trudu zaspokoimy potrzeby kulinarne całej rodziny.

Zastosowana stal nierdzewna to gwarancja trwałości, a praktyczna osłona zapobiega rozchlapywaniu ciasta podczas pracy mieszadeł. Planetarny ruch mieszadeł po obwodzie misy i wokół własnej osi zapewni idealne napowietrzenie ciasta, gwarantując uzyskanie doskonałej konsystencji w znacznie krótszym czasie. W zależności od tego, jakie surowce wykorzystujemy, czy zagniatamy ciasto drożdżowe, ubijamy śmietanę czy mielemy mięso, możemy wybrać jedno z 8 ustawień prędkości pracy robota za pomocą wygodnego pokrętła. W przypadku najtwardszych produktów można skorzystać z funkcji trybu pulsacyjnego.

Mieszadło z zestawu pozwoli przygotować ciasto biszkoptowe, farsze i doskonałe purée. Trzepaczka jest niezrównana w ubijaniu śmietany oraz w przygotowywaniu sosów, natomiast hak pomoże przygotować ciasto na chleb lub pączki, zapobiegając jego narastaniu podczas zagniatania. Duży szklany kielich do blendowania zastosowany w robocie planetarnym pozwala sprawnie przygotować większe porcje smoothie czy koktajlu. Robot Amica KML 7011 może zmienić się w wielofunkcyjną maszynkę do mielenia mięsa, sera na pierogi czy grzybów. Pomoże także przygotować pyszną domową kiełbasę i kebbe. Do dyspozycji mamy wymienne sitka, nasadkę do kiełbasy i nasadkę kebbe, tackę podawczą oraz praktyczny popychacz, poprawiający komfort użytkowania i gwarantujący pełne bezpieczeństwo. Każdemu, kto kocha zdrowe gotowanie, spodoba się spiralizer do warzyw, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie przygotujemy pyszny, dietetyczny makaron z cukinii, marchewki lub ogórka. Wymienne nasadki pozwolą stworzyć aż 3 rodzaje warzywnych lub owocowych spiral, takich jak spaghetti, sprężynki czy wstążki. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 1000 W, zapewniający wystarczającą wydajność podczas wykonywania wszelkich prac. Konstrukcja antypoślizgowej bazy wyraźnie zwiększa stabilność robota i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni. Sprzęt został wyposażony w zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przypadkowym uruchomieniem. Czyszczenie urządzenia nie zajmuje dużo czasu, ponieważ niektóre elementy można myć w zmywarce.

Robot-planetarny-KML-7011-2
2023-09-19
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket